Woningdetails
- Type
- appartement
- Bouwvorm
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 2015
- Woonoppervlakte
- 97 m²
- Inhoud
- 311 m³
- Kamers
- 4
- Slaapkamers
- 2
- Badkamers
- 1
- Indicatie vraagprijs
- €940.000 tot €1.040.000
- Laatst bekende transactie
- Periode 2021 tot 2025
Swammerdamstraat 12 D is een appartement in Amsterdam, gebouwd in 2015. De woning heeft een woonoppervlakte van 97 m² en 4 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €632.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Swammerdamstraat 12 D
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.6 kmSupermarkt
0.3 kmHuisarts
0.6 kmTreinstation
1.7 kmSnelweg oprit
3.2 kmKinderdagverblijf
0.3 kmMiddelbare school
0.5 kmApotheek
0.6 kmZiekenhuis
1 kmRestaurant
0.1 kmCafé
0.3 kmBibliotheek
0.9 kmBioscoop
1.1 kmModern en licht appartement op een prachtige locatie om de hoek van de Amstel op eigen grond!
Lees de volledige omschrijving in het rapportDe prijsindicatie voor Swammerdamstraat 12 D ligt rond €940.000 tot €1.040.000. De gemiddelde woningwaarde in Weesperzijde-Noord is €632.000. Dat komt neer op circa €6.515 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenSwammerdamstraat 12 D is een appartement van 97 m² in de wijk Weesperzijde-Noord. De buurt telt 1.128 woningen. Daarvan is 43% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 16.874 inwoners per km².
Swammerdamstraat 12 D is een appartement in Weesperzijde-Noord, gebouwd in 2015 (11 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.
Swammerdamstraat 12 D heeft 97 m² woonoppervlakte en 311 m³ inhoud. Met 4 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In Weesperzijde-Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €632.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Swammerdamstraat 12 D heeft energielabel A. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk.
Swammerdamstraat 12 D heeft 4 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is 1 badkamer.
De wijk Weesperzijde-Noord in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.955 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €632.000, 43% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.
Vanuit Swammerdamstraat 12 D in Weesperzijde-Noord bereik je: supermarkt op 0.3 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 1.7 km, snelwegoprit op 3.2 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Swammerdamstraat 12 D: ziekenhuis op 1 km, apotheek op 0.6 km, kinderdagverblijf op 0.3 km, middelbare school op 0.5 km.