Streetview Swammerdamstraat 53 2 Amsterdam

Swammerdamstraat 53 2, 1091 RR Amsterdam

124 m² Bouwjaar 1884 5 kamers 4 slaapkamers Label A

Swammerdamstraat 53 2 is een appartement in Amsterdam, gebouwd in 1884. De woning heeft een woonoppervlakte van 124 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €632.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1884
Woonoppervlakte
124 m²
Inhoud
435 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Constructie-status: fundering, ligging t.o.v. straatniveau, draagbalken, verzakkingen

Volledige gebrekenscan voor Swammerdamstraat 53 2

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Swammerdamstraat 53 2

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
95.48 kWh/m²
Primaire fossiele energie
143.19 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
26.83 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.3 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

1.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1 km
Horeca

Restaurant

0.1 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

0.9 km
Cultuur

Bioscoop

1.1 km

Buurtinformatie in Amsterdam

1955 Inwoners
1180 Huishoudens
1.7 Gem. huishoudensgrootte
1128 Woningvoorraad
€632.000 Gem. woningwaarde Weesperzijde-Noord
43% Koopwoningen
16.874 Inwoners per km²

Locatie van Swammerdamstraat 53 2

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Swammerdamstraat 53 2

Wat is de geschatte woningwaarde van Swammerdamstraat 53 2?

De prijsindicatie voor Swammerdamstraat 53 2 ligt rond €480.000 tot €580.000. De gemiddelde woningwaarde in Weesperzijde-Noord is €632.000. Dat komt neer op circa €5.097 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Swammerdamstraat 53 2 zich tot de wijk Weesperzijde-Noord?

Swammerdamstraat 53 2 is een appartement van 124 m² in de wijk Weesperzijde-Noord. De buurt telt 1.128 woningen. Daarvan is 43% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 16.874 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Swammerdamstraat 53 2?

Swammerdamstraat 53 2 is een appartement in Weesperzijde-Noord, gebouwd in 1884 (142 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Swammerdamstraat 53 2 vergeleken met de buurt?

Swammerdamstraat 53 2 heeft 124 m² woonoppervlakte en 435 m³ inhoud. Met 5 kamers is dat gemiddeld 25 m² per kamer. In Weesperzijde-Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €632.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Swammerdamstraat 53 2 en wat betekent dat?

Swammerdamstraat 53 2 heeft energielabel A. Geldig tot 2031-09-20. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 26.83 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Swammerdamstraat 53 2?

Swammerdamstraat 53 2 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Weesperzijde-Noord?

De wijk Weesperzijde-Noord in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.955 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €632.000, 43% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Weesperzijde-Noord?