Bovenwoning (appartement) Afrikanerplein 11 2 Amsterdam

Afrikanerplein 11 2, 1091 PN Amsterdam

62 m² Bouwjaar 1929 4 kamers 3 slaapkamers Label D

Afrikanerplein 11 2 is een bovenwoning (appartement) in Amsterdam, gebouwd in 1929. De woning heeft een woonoppervlakte van 62 m² en 4 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €486.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1929
Woonoppervlakte
62 m²
Inhoud
202 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€435.000 tot €485.000
Daktype
Plat dak
Ligging
Aan rustige weg, in woonwijk en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Afrikanerplein 11 2

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Afrikanerplein 11 2

Energielabel

Energieklasse
D
Energie-index
1.77
CO₂-emissie
2983.8 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dubbel glas, gedeeltelijk dubbel glas en grotendeels dubbelglas

Parkeertype
Betaald parkeren, openbaar parkeren en parkeervergunningen

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

1 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.1 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

1.2 km
Cultuur

Bioscoop

1.7 km

Buurtinformatie in Amsterdam

3970 Inwoners
2295 Huishoudens
1.7 Gem. huishoudensgrootte
2156 Woningvoorraad
€486.000 Gem. woningwaarde Transvaalbuurt-West
26% Koopwoningen
22.656 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Afrikanerplein 11 2

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Afrikanerplein 11 2

Wat is de geschatte woningwaarde van Afrikanerplein 11 2?

De prijsindicatie voor Afrikanerplein 11 2 ligt rond €435.000 tot €485.000. De gemiddelde woningwaarde in Transvaalbuurt-West is €486.000. Dat komt neer op circa €7.839 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Afrikanerplein 11 2 zich tot de wijk Transvaalbuurt-West?

Afrikanerplein 11 2 is een bovenwoning (appartement) van 62 m² in de wijk Transvaalbuurt-West. De buurt telt 2.156 woningen. Daarvan is 26% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 22.656 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Afrikanerplein 11 2?

Afrikanerplein 11 2 is een bovenwoning (appartement) in Transvaalbuurt-West, gebouwd in 1929 (97 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Afrikanerplein 11 2 vergeleken met de buurt?

Afrikanerplein 11 2 heeft 62 m² woonoppervlakte en 202 m³ inhoud. Met 4 kamers is dat gemiddeld 16 m² per kamer. In Transvaalbuurt-West ligt de gemiddelde woningwaarde op €486.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Afrikanerplein 11 2 en wat betekent dat?

Afrikanerplein 11 2 heeft energielabel D. Geldig tot 2027-03-29. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 2983.8 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Afrikanerplein 11 2?

Afrikanerplein 11 2 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Transvaalbuurt-West?

De wijk Transvaalbuurt-West in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 3.970 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €486.000, 26% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Transvaalbuurt-West?