Eengezinswoning, hoekwoning Kraaipanstraat 45 Amsterdam

Kraaipanstraat 45, 1091 PH Amsterdam

148 m² Bouwjaar 1921 5 kamers 3 slaapkamers Label C

Kraaipanstraat 45 is een eengezinswoning, hoekwoning in Amsterdam, gebouwd in 1921. De woning heeft een woonoppervlakte van 148 m², een perceel van 93 m² en 5 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €486.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1921
Woonoppervlakte
148 m²
Perceeloppervlakte
93 m²
Inhoud
573 m³
Kamers
5
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€890.000 tot €990.000
Daktype
Mansarde dak bedekt met pannen

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Kraaipanstraat 45

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Kraaipanstraat 45

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
154.18 kWh/m²
Primaire fossiele energie
225.52 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
42.03 kg/m²

Tuin
Ja (22.0 m²)

Parkeertype
Betaald parkeren, openbaar parkeren en parkeervergunningen

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

1 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.1 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

1.2 km
Cultuur

Bioscoop

1.7 km

Buurtinformatie in Amsterdam

3970 Inwoners
2295 Huishoudens
1.7 Gem. huishoudensgrootte
2156 Woningvoorraad
€486.000 Gem. woningwaarde Transvaalbuurt-West
26% Koopwoningen
22.656 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Kraaipanstraat 45

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Kraaipanstraat 45

Wat is de geschatte woningwaarde van Kraaipanstraat 45?

De prijsindicatie voor Kraaipanstraat 45 ligt rond €890.000 tot €990.000. De gemiddelde woningwaarde in Transvaalbuurt-West is €486.000. Dat komt neer op circa €3.284 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Kraaipanstraat 45 zich tot de wijk Transvaalbuurt-West?

Kraaipanstraat 45 is een eengezinswoning, hoekwoning van 148 m² in de wijk Transvaalbuurt-West. De buurt telt 2.156 woningen. Daarvan is 26% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 22.656 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Kraaipanstraat 45?

Kraaipanstraat 45 is een eengezinswoning, hoekwoning in Transvaalbuurt-West, gebouwd in 1921 (105 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Kraaipanstraat 45 vergeleken met de buurt?

Kraaipanstraat 45 heeft 148 m² woonoppervlakte en 573 m³ inhoud. Het perceel is 93 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 30 m² per kamer. In Transvaalbuurt-West ligt de gemiddelde woningwaarde op €486.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Kraaipanstraat 45 en wat betekent dat?

Kraaipanstraat 45 heeft energielabel C. Geldig tot 2035-10-10. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 42.03 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Kraaipanstraat 45?

Kraaipanstraat 45 heeft 5 kamers waarvan 3 slaapkamers. De tuin is 22 m². Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Transvaalbuurt-West?

De wijk Transvaalbuurt-West in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 3.970 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €486.000, 26% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Transvaalbuurt-West?