Streetview Krugerstraat 32 Amsterdam

Krugerstraat 32, 1091 LH Amsterdam

46 m² Bouwjaar 1930 Label D

Krugerstraat 32 is een appartement in Amsterdam, gebouwd in 1930. De woning heeft een woonoppervlakte van 46 m². Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €486.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1930
Woonoppervlakte
46 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Krugerstraat 32

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Krugerstraat 32

Energielabel

Energieklasse
D
Energiebehoefte
207.95 kWh/m²
Primaire fossiele energie
284.11 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
52.02 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

1 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.1 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

1.2 km
Cultuur

Bioscoop

1.7 km

Buurtinformatie in Amsterdam

3970 Inwoners
2295 Huishoudens
1.7 Gem. huishoudensgrootte
2156 Woningvoorraad
€486.000 Gem. woningwaarde Transvaalbuurt-West
26% Koopwoningen
22.656 Inwoners per km²

Locatie van Krugerstraat 32

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Krugerstraat 32

Wat is de geschatte woningwaarde van Krugerstraat 32?

De gemiddelde woningwaarde in Transvaalbuurt-West is €486.000. Dat komt neer op circa €10.565 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Krugerstraat 32 zich tot de wijk Transvaalbuurt-West?

Krugerstraat 32 is een appartement van 46 m² in de wijk Transvaalbuurt-West. De buurt telt 2.156 woningen. Daarvan is 26% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 22.656 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Krugerstraat 32?

Krugerstraat 32 is een appartement in Transvaalbuurt-West, gebouwd in 1930 (96 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Krugerstraat 32 vergeleken met de buurt?

Krugerstraat 32 heeft 46 m² woonoppervlakte. In Transvaalbuurt-West ligt de gemiddelde woningwaarde op €486.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Krugerstraat 32 en wat betekent dat?

Krugerstraat 32 heeft energielabel D. Geldig tot 2034-10-24. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 52.02 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Transvaalbuurt-West?

De wijk Transvaalbuurt-West in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 3.970 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €486.000, 26% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Transvaalbuurt-West?

Vanuit Krugerstraat 32 in Transvaalbuurt-West bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 1 km, snelwegoprit op 2.8 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Transvaalbuurt-West?