Benedenwoning Krugerstraat 35 A Amsterdam

Krugerstraat 35 A, 1091 LD Amsterdam

62 m² Bouwjaar 1931 3 kamers 2 slaapkamers Label C

Krugerstraat 35 A is een benedenwoning in Amsterdam, gebouwd in 1931. De woning heeft een woonoppervlakte van 62 m² en 3 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €486.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1931
Woonoppervlakte
62 m²
Inhoud
201 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€435.000 tot €535.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2025
Ligging
on_quiet_road, in_residential_district

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Krugerstraat 35 A

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Krugerstraat 35 A

Energielabel

Energieklasse
C

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

1 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.1 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

1.2 km
Cultuur

Bioscoop

1.7 km

Buurtinformatie in Amsterdam

3970 Inwoners
2295 Huishoudens
1.7 Gem. huishoudensgrootte
2156 Woningvoorraad
€486.000 Gem. woningwaarde Transvaalbuurt-West
26% Koopwoningen
22.656 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Krugerstraat 35 A

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Krugerstraat 35 A

Wat is de geschatte woningwaarde van Krugerstraat 35 A?

De prijsindicatie voor Krugerstraat 35 A ligt rond €435.000 tot €535.000. De gemiddelde woningwaarde in Transvaalbuurt-West is €486.000. Dat komt neer op circa €7.839 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Krugerstraat 35 A zich tot de wijk Transvaalbuurt-West?

Krugerstraat 35 A is een benedenwoning van 62 m² in de wijk Transvaalbuurt-West. De buurt telt 2.156 woningen. Daarvan is 26% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 22.656 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Krugerstraat 35 A?

Krugerstraat 35 A is een benedenwoning in Transvaalbuurt-West, gebouwd in 1931 (95 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Krugerstraat 35 A vergeleken met de buurt?

Krugerstraat 35 A heeft 62 m² woonoppervlakte en 201 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 21 m² per kamer. In Transvaalbuurt-West ligt de gemiddelde woningwaarde op €486.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Krugerstraat 35 A en wat betekent dat?

Krugerstraat 35 A heeft energielabel C. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen.

Hoe is de indeling van Krugerstraat 35 A?

Krugerstraat 35 A heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Transvaalbuurt-West?

De wijk Transvaalbuurt-West in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 3.970 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €486.000, 26% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Transvaalbuurt-West?

Vanuit Krugerstraat 35 A in Transvaalbuurt-West bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 1 km, snelwegoprit op 2.8 km.