Streetview Tweede Oosterparkstraat 72 Amsterdam

Tweede Oosterparkstraat 72, 1091 JG Amsterdam

200 m² Bouwjaar 1983 Label A+

Tweede Oosterparkstraat 72 is een woning in Amsterdam, gebouwd in 1983. De woning heeft een woonoppervlakte van 200 m². Het energielabel is A+. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €510.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1983
Woonoppervlakte
200 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Tweede Oosterparkstraat 72

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Tweede Oosterparkstraat 72

Energielabel

Energieklasse
A+
Energiebehoefte
98.27 kWh/m²
Primaire fossiele energie
170.85 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
33.13 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

0.3 km
Gezondheid

Huisarts

0.3 km
Vervoer

Treinstation

1.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.3 km
Gezondheid

Apotheek

0.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

0.7 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.2 km
Cultuur

Bibliotheek

1 km
Cultuur

Bioscoop

1.3 km

Buurtinformatie in Amsterdam

3070 Inwoners
1805 Huishoudens
1.7 Gem. huishoudensgrootte
1799 Woningvoorraad
€510.000 Gem. woningwaarde Oosterparkbuurt-Zuidwest
21% Koopwoningen
25.185 Inwoners per km²

Locatie van Tweede Oosterparkstraat 72

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Tweede Oosterparkstraat 72

Wat is de geschatte woningwaarde van Tweede Oosterparkstraat 72?

De gemiddelde woningwaarde in Oosterparkbuurt-Zuidwest is €510.000. Dat komt neer op circa €2.550 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Tweede Oosterparkstraat 72 zich tot de wijk Oosterparkbuurt-Zuidwest?

Tweede Oosterparkstraat 72 is een woning van 200 m² in de wijk Oosterparkbuurt-Zuidwest. De buurt telt 1.799 woningen. Daarvan is 21% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 25.185 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Tweede Oosterparkstraat 72?

Tweede Oosterparkstraat 72 is een woning in Oosterparkbuurt-Zuidwest, gebouwd in 1983 (43 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Tweede Oosterparkstraat 72 vergeleken met de buurt?

Tweede Oosterparkstraat 72 heeft 200 m² woonoppervlakte. In Oosterparkbuurt-Zuidwest ligt de gemiddelde woningwaarde op €510.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Tweede Oosterparkstraat 72 en wat betekent dat?

Tweede Oosterparkstraat 72 heeft energielabel A+. Geldig tot 2031-06-14. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 33.13 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Oosterparkbuurt-Zuidwest?

De wijk Oosterparkbuurt-Zuidwest in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 3.070 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €510.000, 21% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Oosterparkbuurt-Zuidwest?

Vanuit Tweede Oosterparkstraat 72 in Oosterparkbuurt-Zuidwest bereik je: supermarkt op 0.3 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 0.3 km, treinstation op 1.4 km, snelwegoprit op 3.3 km.