Streetview Eerste Oosterparkstraat 79 Amsterdam

Eerste Oosterparkstraat 79, 1091 GW Amsterdam

93 m² Bouwjaar 2010 4 kamers Label A+

Eerste Oosterparkstraat 79 is een appartement in Amsterdam, gebouwd in 2010. De woning heeft een woonoppervlakte van 93 m² en 4 kamers. Het energielabel is A+. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €632.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2010
Woonoppervlakte
93 m²
Inhoud
289 m³
Kamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Eerste Oosterparkstraat 79

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Eerste Oosterparkstraat 79

Energielabel

Energieklasse
A+
Energiebehoefte
54.61 kWh/m²
Primaire fossiele energie
97 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
18 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.3 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

1.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1 km
Horeca

Restaurant

0.1 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

0.9 km
Cultuur

Bioscoop

1.1 km

Buurtinformatie in Amsterdam

1955 Inwoners
1180 Huishoudens
1.7 Gem. huishoudensgrootte
1128 Woningvoorraad
€632.000 Gem. woningwaarde Weesperzijde-Noord
43% Koopwoningen
16.874 Inwoners per km²

Locatie van Eerste Oosterparkstraat 79

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Eerste Oosterparkstraat 79

Wat is de geschatte woningwaarde van Eerste Oosterparkstraat 79?

De prijsindicatie voor Eerste Oosterparkstraat 79 ligt rond €460.000 tot €510.000. De gemiddelde woningwaarde in Weesperzijde-Noord is €632.000. Dat komt neer op circa €6.796 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Eerste Oosterparkstraat 79 zich tot de wijk Weesperzijde-Noord?

Eerste Oosterparkstraat 79 is een appartement van 93 m² in de wijk Weesperzijde-Noord. De buurt telt 1.128 woningen. Daarvan is 43% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 16.874 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Eerste Oosterparkstraat 79?

Eerste Oosterparkstraat 79 is een appartement in Weesperzijde-Noord, gebouwd in 2010 (16 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Eerste Oosterparkstraat 79 vergeleken met de buurt?

Eerste Oosterparkstraat 79 heeft 93 m² woonoppervlakte en 289 m³ inhoud. Met 4 kamers is dat gemiddeld 23 m² per kamer. In Weesperzijde-Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €632.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Eerste Oosterparkstraat 79 en wat betekent dat?

Eerste Oosterparkstraat 79 heeft energielabel A+. Geldig tot 2033-10-17. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 18 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Eerste Oosterparkstraat 79?

Eerste Oosterparkstraat 79 heeft 4 kamers.

Hoe is de woningmarkt in Weesperzijde-Noord?

De wijk Weesperzijde-Noord in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.955 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €632.000, 43% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Weesperzijde-Noord?

Vanuit Eerste Oosterparkstraat 79 in Weesperzijde-Noord bereik je: supermarkt op 0.3 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 1.7 km, snelwegoprit op 3.2 km.