Woningdetails
- Type
- appartement
- Bouwjaar
- 2010
- Woonoppervlakte
- 118 m²
Eerste Oosterparkstraat 77 is een appartement in Amsterdam, gebouwd in 2010. De woning heeft een woonoppervlakte van 118 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €632.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Eerste Oosterparkstraat 77
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.6 kmSupermarkt
0.3 kmHuisarts
0.6 kmTreinstation
1.7 kmSnelweg oprit
3.2 kmKinderdagverblijf
0.3 kmMiddelbare school
0.5 kmApotheek
0.6 kmZiekenhuis
1 kmRestaurant
0.1 kmCafé
0.3 kmBibliotheek
0.9 kmBioscoop
1.1 kmDe gemiddelde woningwaarde in Weesperzijde-Noord is €632.000. Dat komt neer op circa €5.356 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenEerste Oosterparkstraat 77 is een appartement van 118 m² in de wijk Weesperzijde-Noord. De buurt telt 1.128 woningen. Daarvan is 43% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 16.874 inwoners per km².
Eerste Oosterparkstraat 77 is een appartement in Weesperzijde-Noord, gebouwd in 2010 (16 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.
Eerste Oosterparkstraat 77 heeft 118 m² woonoppervlakte. In Weesperzijde-Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €632.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Weesperzijde-Noord in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.955 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €632.000, 43% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.
Vanuit Eerste Oosterparkstraat 77 in Weesperzijde-Noord bereik je: supermarkt op 0.3 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 1.7 km, snelwegoprit op 3.2 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Eerste Oosterparkstraat 77: ziekenhuis op 1 km, apotheek op 0.6 km, kinderdagverblijf op 0.3 km, middelbare school op 0.5 km.
Recreatie nabij Weesperzijde-Noord: restaurant (0.1 km), cafe (0.3 km).
Een woningrapport voor Eerste Oosterparkstraat 77 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Weesperzijde-Noord. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 2010, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.