Bovenwoning (appartement) Eerste Oosterparkstraat 31 2A Amsterdam

Eerste Oosterparkstraat 31 2A, 1091 GT Amsterdam

30 m² Bouwjaar 1883 2 kamers 1 slaapkamers Label E

Eerste Oosterparkstraat 31 2A is een bovenwoning (appartement) in Amsterdam, gebouwd in 1883. De woning heeft een woonoppervlakte van 30 m² en 2 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €632.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1883
Woonoppervlakte
30 m²
Inhoud
100 m³
Kamers
2
Slaapkamers
1
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€345.000 tot €395.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2026
Daktype
Schilddak bedekt met bitumineuze dakbedekking, leisteen en pannen
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Constructie-status: fundering, ligging t.o.v. straatniveau, draagbalken, verzakkingen

Volledige gebrekenscan voor Eerste Oosterparkstraat 31 2A

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Eerste Oosterparkstraat 31 2A

Energielabel

Energieklasse
E
Energiebehoefte
136.76 kWh/m²
Primaire fossiele energie
332.56 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
61.33 kg/m²

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.3 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

1.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1 km
Horeca

Restaurant

0.1 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

0.9 km
Cultuur

Bioscoop

1.1 km

Buurtinformatie in Amsterdam

1955 Inwoners
1180 Huishoudens
1.7 Gem. huishoudensgrootte
1128 Woningvoorraad
€632.000 Gem. woningwaarde Weesperzijde-Noord
43% Koopwoningen
16.874 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Eerste Oosterparkstraat 31 2A

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Eerste Oosterparkstraat 31 2A

Wat is de geschatte woningwaarde van Eerste Oosterparkstraat 31 2A?

De prijsindicatie voor Eerste Oosterparkstraat 31 2A ligt rond €345.000 tot €395.000. De gemiddelde woningwaarde in Weesperzijde-Noord is €632.000. Dat komt neer op circa €21.067 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Eerste Oosterparkstraat 31 2A zich tot de wijk Weesperzijde-Noord?

Eerste Oosterparkstraat 31 2A is een bovenwoning (appartement) van 30 m² in de wijk Weesperzijde-Noord. De buurt telt 1.128 woningen. Daarvan is 43% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 16.874 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Eerste Oosterparkstraat 31 2A?

Eerste Oosterparkstraat 31 2A is een bovenwoning (appartement) in Weesperzijde-Noord, gebouwd in 1883 (143 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Eerste Oosterparkstraat 31 2A vergeleken met de buurt?

Eerste Oosterparkstraat 31 2A heeft 30 m² woonoppervlakte en 100 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 15 m² per kamer. In Weesperzijde-Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €632.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Eerste Oosterparkstraat 31 2A en wat betekent dat?

Eerste Oosterparkstraat 31 2A heeft energielabel E. Geldig tot 2032-07-13. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 61.33 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Eerste Oosterparkstraat 31 2A?

Eerste Oosterparkstraat 31 2A heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers. Er is 1 badkamer. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Weesperzijde-Noord?

De wijk Weesperzijde-Noord in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.955 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €632.000, 43% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.