Bovenwoning (appartement) Schollenbrugstraat 13 2 Amsterdam

Schollenbrugstraat 13 2, 1091 EZ Amsterdam

63 m² Bouwjaar 1934 3 kamers 2 slaapkamers Label A

Schollenbrugstraat 13 2 is een bovenwoning (appartement) in Amsterdam, gebouwd in 1934. De woning heeft een woonoppervlakte van 63 m² en 3 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €617.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1934
Woonoppervlakte
63 m²
Inhoud
163 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€0 tot €10.000
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Schollenbrugstraat 13 2

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Schollenbrugstraat 13 2

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
93.67 kWh/m²
Primaire fossiele energie
136.96 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
25.24 kg/m²

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

1.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.4 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

1.5 km
Cultuur

Bioscoop

1.6 km

Buurtinformatie in Amsterdam

3275 Inwoners
1925 Huishoudens
1.7 Gem. huishoudensgrootte
1825 Woningvoorraad
€617.000 Gem. woningwaarde Weesperzijde-Midden/Zuid
35% Koopwoningen
17.738 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Schollenbrugstraat 13 2

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Schollenbrugstraat 13 2

Wat is de geschatte woningwaarde van Schollenbrugstraat 13 2?

De prijsindicatie voor Schollenbrugstraat 13 2 ligt rond €0 tot €10.000. De gemiddelde woningwaarde in Weesperzijde-Midden/Zuid is €617.000. Dat komt neer op circa €9.794 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Schollenbrugstraat 13 2 zich tot de wijk Weesperzijde-Midden/Zuid?

Schollenbrugstraat 13 2 is een bovenwoning (appartement) van 63 m² in de wijk Weesperzijde-Midden/Zuid. De buurt telt 1.825 woningen. Daarvan is 35% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 17.738 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Schollenbrugstraat 13 2?

Schollenbrugstraat 13 2 is een bovenwoning (appartement) in Weesperzijde-Midden/Zuid, gebouwd in 1934 (92 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Schollenbrugstraat 13 2 vergeleken met de buurt?

Schollenbrugstraat 13 2 heeft 63 m² woonoppervlakte en 163 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 21 m² per kamer. In Weesperzijde-Midden/Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €617.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Schollenbrugstraat 13 2 en wat betekent dat?

Schollenbrugstraat 13 2 heeft energielabel A. Geldig tot 2035-01-07. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 25.24 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Schollenbrugstraat 13 2?

Schollenbrugstraat 13 2 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Weesperzijde-Midden/Zuid?

De wijk Weesperzijde-Midden/Zuid in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 3.275 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €617.000, 35% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.