Bovenwoning (appartement) Weesperzijde 132 1 Amsterdam

Weesperzijde 132 1, 1091 ER Amsterdam

58 m² Bouwjaar 1885 2 kamers 1 slaapkamers Label D

Weesperzijde 132 1 is een bovenwoning (appartement) in Amsterdam, gebouwd in 1885. De woning heeft een woonoppervlakte van 58 m² en 2 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €617.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1885
Woonoppervlakte
58 m²
Inhoud
207 m³
Kamers
2
Slaapkamers
1
Indicatie vraagprijs
€555.000 tot €655.000
Laatst bekende transactie
Periode 2017 tot 2021
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
Aan vaarwater, aan water, in woonwijk, open ligging en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Constructie-status: fundering, ligging t.o.v. straatniveau, draagbalken, verzakkingen

Volledige gebrekenscan voor Weesperzijde 132 1

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Weesperzijde 132 1

Energielabel

Energieklasse
D
Energiebehoefte
204.64 kWh/m²
Primaire fossiele energie
263.52 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
48.72 kg/m²

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

1.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.4 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

1.5 km
Cultuur

Bioscoop

1.6 km

Buurtinformatie in Amsterdam

3275 Inwoners
1925 Huishoudens
1.7 Gem. huishoudensgrootte
1825 Woningvoorraad
€617.000 Gem. woningwaarde Weesperzijde-Midden/Zuid
35% Koopwoningen
17.738 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Weesperzijde 132 1

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Weesperzijde 132 1

Wat is de geschatte woningwaarde van Weesperzijde 132 1?

De prijsindicatie voor Weesperzijde 132 1 ligt rond €555.000 tot €655.000. De gemiddelde woningwaarde in Weesperzijde-Midden/Zuid is €617.000. Dat komt neer op circa €10.638 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Weesperzijde 132 1 zich tot de wijk Weesperzijde-Midden/Zuid?

Weesperzijde 132 1 is een bovenwoning (appartement) van 58 m² in de wijk Weesperzijde-Midden/Zuid. De buurt telt 1.825 woningen. Daarvan is 35% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 17.738 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Weesperzijde 132 1?

Weesperzijde 132 1 is een bovenwoning (appartement) in Weesperzijde-Midden/Zuid, gebouwd in 1885 (141 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Weesperzijde 132 1 vergeleken met de buurt?

Weesperzijde 132 1 heeft 58 m² woonoppervlakte en 207 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 29 m² per kamer. In Weesperzijde-Midden/Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €617.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Weesperzijde 132 1 en wat betekent dat?

Weesperzijde 132 1 heeft energielabel D. Geldig tot 2035-08-04. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 48.72 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Weesperzijde 132 1?

Weesperzijde 132 1 heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Weesperzijde-Midden/Zuid?

De wijk Weesperzijde-Midden/Zuid in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 3.275 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €617.000, 35% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Weesperzijde-Midden/Zuid?