Woningdetails
- Type
- appartement
- Bouwjaar
- 1911
- Woonoppervlakte
- 105 m²
Weesperzijde 130 2 is een appartement in Amsterdam, gebouwd in 1911. De woning heeft een woonoppervlakte van 105 m². Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €617.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Weesperzijde 130 2
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.5 kmSupermarkt
0.7 kmHuisarts
0.8 kmTreinstation
1.2 kmSnelweg oprit
3 kmKinderdagverblijf
0.5 kmMiddelbare school
0.7 kmApotheek
0.8 kmZiekenhuis
1.4 kmRestaurant
0.2 kmCafé
0.6 kmBibliotheek
1.5 kmBioscoop
1.6 kmDe gemiddelde woningwaarde in Weesperzijde-Midden/Zuid is €617.000. Dat komt neer op circa €5.876 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenWeesperzijde 130 2 is een appartement van 105 m² in de wijk Weesperzijde-Midden/Zuid. De buurt telt 1.825 woningen. Daarvan is 35% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 17.738 inwoners per km².
Weesperzijde 130 2 is een appartement in Weesperzijde-Midden/Zuid, gebouwd in 1911 (115 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Weesperzijde 130 2 heeft 105 m² woonoppervlakte. In Weesperzijde-Midden/Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €617.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Weesperzijde 130 2 heeft energielabel E. Geldig tot 2028-11-27. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 7241.23 kg/jaar.
De wijk Weesperzijde-Midden/Zuid in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 3.275 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €617.000, 35% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.
Vanuit Weesperzijde 130 2 in Weesperzijde-Midden/Zuid bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 1.2 km, snelwegoprit op 3 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Weesperzijde 130 2: ziekenhuis op 1.4 km, apotheek op 0.8 km, kinderdagverblijf op 0.5 km, middelbare school op 0.7 km.