Streetview Mary Zeldenruststraat 46 Amsterdam

Mary Zeldenruststraat 46, 1091 DN Amsterdam

70 m² Bouwjaar 1988 3 kamers 2 slaapkamers Label B

Mary Zeldenruststraat 46 is een appartement in Amsterdam, gebouwd in 1988. De woning heeft een woonoppervlakte van 70 m² en 3 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €501.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1988
Woonoppervlakte
70 m²
Inhoud
217 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Mary Zeldenruststraat 46

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Mary Zeldenruststraat 46

Energielabel

Energieklasse
B
Geldig tot

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.3 km
Vervoer

Treinstation

1.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

0.6 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

1.2 km
Cultuur

Bioscoop

1 km

Buurtinformatie in Amsterdam

3780 Inwoners
2425 Huishoudens
1.6 Gem. huishoudensgrootte
2281 Woningvoorraad
€501.000 Gem. woningwaarde Oosterparkbuurt-Noordwest
23% Koopwoningen
17.764 Inwoners per km²

Locatie van Mary Zeldenruststraat 46

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Mary Zeldenruststraat 46

Wat is de geschatte woningwaarde van Mary Zeldenruststraat 46?

De prijsindicatie voor Mary Zeldenruststraat 46 ligt rond €210.000 tot €260.000. De gemiddelde woningwaarde in Oosterparkbuurt-Noordwest is €501.000. Dat komt neer op circa €7.157 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Mary Zeldenruststraat 46 zich tot de wijk Oosterparkbuurt-Noordwest?

Mary Zeldenruststraat 46 is een appartement van 70 m² in de wijk Oosterparkbuurt-Noordwest. De buurt telt 2.281 woningen. Daarvan is 23% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 17.764 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Mary Zeldenruststraat 46?

Mary Zeldenruststraat 46 is een appartement in Oosterparkbuurt-Noordwest, gebouwd in 1988 (38 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Mary Zeldenruststraat 46 vergeleken met de buurt?

Mary Zeldenruststraat 46 heeft 70 m² woonoppervlakte en 217 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 23 m² per kamer. In Oosterparkbuurt-Noordwest ligt de gemiddelde woningwaarde op €501.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Mary Zeldenruststraat 46 en wat betekent dat?

Mary Zeldenruststraat 46 heeft energielabel B. Geldig tot 2030-03-16. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Mary Zeldenruststraat 46?

Mary Zeldenruststraat 46 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Oosterparkbuurt-Noordwest?

De wijk Oosterparkbuurt-Noordwest in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 3.780 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €501.000, 23% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Oosterparkbuurt-Noordwest?