Woningdetails
- Type
- Bovenwoning
- Bouwvorm
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1885
- Woonoppervlakte
- 63 m²
- Inhoud
- 194 m³
- Kamers
- 3
- Slaapkamers
- 2
- Badkamers
- 1
- Indicatie vraagprijs
- €505.000 tot €605.000
- Ligging
- Aan rustige weg en in woonwijk
Blasiusstraat 16 2 is een bovenwoning in Amsterdam, gebouwd in 1885. De woning heeft een woonoppervlakte van 63 m² en 3 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €632.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Blasiusstraat 16 2
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.6 kmSupermarkt
0.3 kmHuisarts
0.6 kmTreinstation
1.7 kmSnelweg oprit
3.2 kmKinderdagverblijf
0.3 kmMiddelbare school
0.5 kmApotheek
0.6 kmZiekenhuis
1 kmRestaurant
0.1 kmCafé
0.3 kmBibliotheek
0.9 kmBioscoop
1.1 km** English text below ** Een heerlijk licht en sfeervol 3-kamerappartement van ca.
Lees de volledige omschrijving in het rapportDe prijsindicatie voor Blasiusstraat 16 2 ligt rond €505.000 tot €605.000. De gemiddelde woningwaarde in Weesperzijde-Noord is €632.000. Dat komt neer op circa €10.032 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenBlasiusstraat 16 2 is een bovenwoning van 63 m² in de wijk Weesperzijde-Noord. De buurt telt 1.128 woningen. Daarvan is 43% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 16.874 inwoners per km².
Blasiusstraat 16 2 is een bovenwoning in Weesperzijde-Noord, gebouwd in 1885 (141 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Blasiusstraat 16 2 heeft 63 m² woonoppervlakte en 194 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 21 m² per kamer. In Weesperzijde-Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €632.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Blasiusstraat 16 2 heeft energielabel C. Geldig tot 2035-12-08. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 38.02 kg/jaar.
Blasiusstraat 16 2 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is 1 badkamer.
De wijk Weesperzijde-Noord in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.955 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €632.000, 43% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.
Vanuit Blasiusstraat 16 2 in Weesperzijde-Noord bereik je: supermarkt op 0.3 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 1.7 km, snelwegoprit op 3.2 km.