Streetview Blasiusstraat 12 2 Amsterdam

Blasiusstraat 12 2, 1091 CR Amsterdam

52 m² Bouwjaar 1906 3 kamers Label A

Blasiusstraat 12 2 is een appartement in Amsterdam, gebouwd in 1906. De woning heeft een woonoppervlakte van 52 m² en 3 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €632.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1906
Woonoppervlakte
52 m²
Inhoud
140 m³
Kamers
3

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Fundering: oudere funderingen kunnen hout of palen bevatten; kosten bij herstel groot

Volledige gebrekenscan voor Blasiusstraat 12 2

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Blasiusstraat 12 2

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
80.2 kWh/m²
Primaire fossiele energie
151.63 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
28.19 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.3 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

1.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1 km
Horeca

Restaurant

0.1 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

0.9 km
Cultuur

Bioscoop

1.1 km

Buurtinformatie in Amsterdam

1955 Inwoners
1180 Huishoudens
1.7 Gem. huishoudensgrootte
1128 Woningvoorraad
€632.000 Gem. woningwaarde Weesperzijde-Noord
43% Koopwoningen
16.874 Inwoners per km²

Locatie van Blasiusstraat 12 2

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Blasiusstraat 12 2

Wat is de geschatte woningwaarde van Blasiusstraat 12 2?

De gemiddelde woningwaarde in Weesperzijde-Noord is €632.000. Dat komt neer op circa €12.154 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Blasiusstraat 12 2 zich tot de wijk Weesperzijde-Noord?

Blasiusstraat 12 2 is een appartement van 52 m² in de wijk Weesperzijde-Noord. De buurt telt 1.128 woningen. Daarvan is 43% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 16.874 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Blasiusstraat 12 2?

Blasiusstraat 12 2 is een appartement in Weesperzijde-Noord, gebouwd in 1906 (120 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Blasiusstraat 12 2 vergeleken met de buurt?

Blasiusstraat 12 2 heeft 52 m² woonoppervlakte en 140 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 17 m² per kamer. In Weesperzijde-Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €632.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Blasiusstraat 12 2 en wat betekent dat?

Blasiusstraat 12 2 heeft energielabel A. Geldig tot 2033-11-06. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 28.19 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Blasiusstraat 12 2?

Blasiusstraat 12 2 heeft 3 kamers.

Hoe is de woningmarkt in Weesperzijde-Noord?

De wijk Weesperzijde-Noord in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.955 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €632.000, 43% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Weesperzijde-Noord?

Vanuit Blasiusstraat 12 2 in Weesperzijde-Noord bereik je: supermarkt op 0.3 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 1.7 km, snelwegoprit op 3.2 km.