Streetview Ruyschstraat 22 3 Amsterdam

Ruyschstraat 22 3, 1091 CC Amsterdam

60 m² Bouwjaar 1888 3 kamers 2 slaapkamers Label A

Ruyschstraat 22 3 is een appartement in Amsterdam, gebouwd in 1888. De woning heeft een woonoppervlakte van 60 m² en 3 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €632.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1888
Woonoppervlakte
60 m²
Inhoud
180 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Constructie-status: fundering, ligging t.o.v. straatniveau, draagbalken, verzakkingen

Volledige gebrekenscan voor Ruyschstraat 22 3

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Ruyschstraat 22 3

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
174.03 kWh/m²
Primaire fossiele energie
122.27 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
52.4%
CO₂-emissie
25.83 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.3 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

1.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1 km
Horeca

Restaurant

0.1 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

0.9 km
Cultuur

Bioscoop

1.1 km

Buurtinformatie in Amsterdam

1955 Inwoners
1180 Huishoudens
1.7 Gem. huishoudensgrootte
1128 Woningvoorraad
€632.000 Gem. woningwaarde Weesperzijde-Noord
43% Koopwoningen
16.874 Inwoners per km²

Locatie van Ruyschstraat 22 3

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Ruyschstraat 22 3

Wat is de geschatte woningwaarde van Ruyschstraat 22 3?

De gemiddelde woningwaarde in Weesperzijde-Noord is €632.000. Dat komt neer op circa €10.533 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Ruyschstraat 22 3 zich tot de wijk Weesperzijde-Noord?

Ruyschstraat 22 3 is een appartement van 60 m² in de wijk Weesperzijde-Noord. De buurt telt 1.128 woningen. Daarvan is 43% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 16.874 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Ruyschstraat 22 3?

Ruyschstraat 22 3 is een appartement in Weesperzijde-Noord, gebouwd in 1888 (138 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Ruyschstraat 22 3 vergeleken met de buurt?

Ruyschstraat 22 3 heeft 60 m² woonoppervlakte en 180 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 20 m² per kamer. In Weesperzijde-Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €632.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Ruyschstraat 22 3 en wat betekent dat?

Ruyschstraat 22 3 heeft energielabel A. Geldig tot 2035-07-30. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 25.83 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Ruyschstraat 22 3?

Ruyschstraat 22 3 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Weesperzijde-Noord?

De wijk Weesperzijde-Noord in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.955 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €632.000, 43% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Weesperzijde-Noord?

Vanuit Ruyschstraat 22 3 in Weesperzijde-Noord bereik je: supermarkt op 0.3 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 1.7 km, snelwegoprit op 3.2 km.