Benedenwoning (appartement) 's-Gravesandestraat 34 Amsterdam

's-Gravesandestraat 34, 1091 AB Amsterdam

71 m² Bouwjaar 1988 3 kamers 1 slaapkamers Label A

's-Gravesandestraat 34 is een benedenwoning (appartement) in Amsterdam, gebouwd in 1988. De woning heeft een woonoppervlakte van 71 m² en 3 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €501.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1988
Woonoppervlakte
71 m²
Inhoud
245 m³
Kamers
3
Slaapkamers
1
Indicatie vraagprijs
€525.000 tot €625.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2026
Daktype
Plat dak
Ligging
Aan park, in woonwijk en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor 's-Gravesandestraat 34

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel 's-Gravesandestraat 34

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
85.33 kWh/m²
Primaire fossiele energie
149.17 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
27.33 kg/m²

Tuin
Ja (24.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuidwesten
Tuin type
Achtertuin

Parkeren

Parkeertype
Betaald parkeren, openbaar parkeren en parkeervergunningen

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.3 km
Vervoer

Treinstation

1.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

0.6 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

1.2 km
Cultuur

Bioscoop

1 km

Buurtinformatie in Amsterdam

3780 Inwoners
2425 Huishoudens
1.6 Gem. huishoudensgrootte
2281 Woningvoorraad
€501.000 Gem. woningwaarde Oosterparkbuurt-Noordwest
23% Koopwoningen
17.764 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van 's-Gravesandestraat 34

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over 's-Gravesandestraat 34

Wat is de geschatte woningwaarde van 's-Gravesandestraat 34?

De prijsindicatie voor 's-Gravesandestraat 34 ligt rond €525.000 tot €625.000. De gemiddelde woningwaarde in Oosterparkbuurt-Noordwest is €501.000. Dat komt neer op circa €7.056 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt 's-Gravesandestraat 34 zich tot de wijk Oosterparkbuurt-Noordwest?

's-Gravesandestraat 34 is een benedenwoning (appartement) van 71 m² in de wijk Oosterparkbuurt-Noordwest. De buurt telt 2.281 woningen. Daarvan is 23% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 17.764 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op 's-Gravesandestraat 34?

's-Gravesandestraat 34 is een benedenwoning (appartement) in Oosterparkbuurt-Noordwest, gebouwd in 1988 (38 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is 's-Gravesandestraat 34 vergeleken met de buurt?

's-Gravesandestraat 34 heeft 71 m² woonoppervlakte en 245 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In Oosterparkbuurt-Noordwest ligt de gemiddelde woningwaarde op €501.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van 's-Gravesandestraat 34 en wat betekent dat?

's-Gravesandestraat 34 heeft energielabel A. Geldig tot 2032-11-21. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 27.33 kg/jaar.

Hoe is de indeling van 's-Gravesandestraat 34?

's-Gravesandestraat 34 heeft 3 kamers waarvan 1 slaapkamers. De tuin is 24 m².

Hoe is de woningmarkt in Oosterparkbuurt-Noordwest?

De wijk Oosterparkbuurt-Noordwest in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 3.780 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €501.000, 23% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.