Benedenwoning (appartement) Tan Malakastraat 86 A Amsterdam

Tan Malakastraat 86 A, 1087 WE Amsterdam

102 m² Bouwjaar 2024 3 kamers 2 slaapkamers Label A

Tan Malakastraat 86 A is een benedenwoning (appartement) in Amsterdam, gebouwd in 2024. De woning heeft een woonoppervlakte van 102 m² en 3 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €580.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2024
Woonoppervlakte
102 m²
Inhoud
385 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€635.000 tot €735.000
Laatst bekende transactie
Periode 2025 tot 2028
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Tan Malakastraat 86 A

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Tan Malakastraat 86 A

Energielabel

Energieklasse
A
Verwarming
Gehele vloerverwarming, warmte terugwininstallatie en warmtepomp
Isolatie
HR-glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd

Bijzonderheden

Certificeringen
SWK Garantiecertificaat

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (94.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuidoosten bereikbaar via achterom

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

5.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

7.3 km
Horeca

Restaurant

0.8 km
Horeca

Café

5.8 km
Cultuur

Bibliotheek

1.7 km
Cultuur

Bioscoop

9.1 km

Buurtinformatie in Amsterdam

620 Inwoners
260 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
352 Woningvoorraad
€580.000 Gem. woningwaarde Centrumeiland
63% Koopwoningen
2.276 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Tan Malakastraat 86 A

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Tan Malakastraat 86 A

Wat is de geschatte woningwaarde van Tan Malakastraat 86 A?

De prijsindicatie voor Tan Malakastraat 86 A ligt rond €635.000 tot €735.000. De gemiddelde woningwaarde in Centrumeiland is €580.000. Dat komt neer op circa €5.686 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Tan Malakastraat 86 A zich tot de wijk Centrumeiland?

Tan Malakastraat 86 A is een benedenwoning (appartement) van 102 m² in de wijk Centrumeiland. De buurt telt 352 woningen. Daarvan is 63% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.276 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Tan Malakastraat 86 A?

Tan Malakastraat 86 A is een benedenwoning (appartement) in Centrumeiland, gebouwd in 2024 (2 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Tan Malakastraat 86 A vergeleken met de buurt?

Tan Malakastraat 86 A heeft 102 m² woonoppervlakte en 385 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 34 m² per kamer. In Centrumeiland ligt de gemiddelde woningwaarde op €580.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Tan Malakastraat 86 A en wat betekent dat?

Tan Malakastraat 86 A heeft energielabel A. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk.

Hoe is de indeling van Tan Malakastraat 86 A?

Tan Malakastraat 86 A heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. De tuin is 94 m².

Hoe is de woningmarkt in Centrumeiland?

De wijk Centrumeiland in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 620 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €580.000, 63% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Centrumeiland?

Vanuit Tan Malakastraat 86 A in Centrumeiland bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 5.7 km, snelwegoprit op 2.5 km.