Streetview Quashibastraat 42 C Amsterdam

Quashibastraat 42 C, 1087 VS Amsterdam

168 m² Bouwjaar 2021 4 kamers 3 slaapkamers Label APLUSPLUSPLUS

Quashibastraat 42 C is een appartement in Amsterdam, gebouwd in 2021. De woning heeft een woonoppervlakte van 168 m², een perceel van 168 m² en 4 kamers. Het energielabel is APLUSPLUSPLUS. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €580.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2021
Woonoppervlakte
168 m²
Perceeloppervlakte
168 m²
Inhoud
657 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Quashibastraat 42 C

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Quashibastraat 42 C

Energielabel

Energieklasse
APLUSPLUSPLUS

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

5.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

7.3 km
Horeca

Restaurant

0.8 km
Horeca

Café

5.8 km
Cultuur

Bibliotheek

1.7 km
Cultuur

Bioscoop

9.1 km

Buurtinformatie in Amsterdam

620 Inwoners
260 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
352 Woningvoorraad
€580.000 Gem. woningwaarde Centrumeiland
63% Koopwoningen
2.276 Inwoners per km²

Locatie van Quashibastraat 42 C

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Quashibastraat 42 C

Wat is de geschatte woningwaarde van Quashibastraat 42 C?

De gemiddelde woningwaarde in Centrumeiland is €580.000. Dat komt neer op circa €3.452 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Quashibastraat 42 C zich tot de wijk Centrumeiland?

Quashibastraat 42 C is een appartement van 168 m² in de wijk Centrumeiland. De buurt telt 352 woningen. Daarvan is 63% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.276 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Quashibastraat 42 C?

Quashibastraat 42 C is een appartement in Centrumeiland, gebouwd in 2021 (5 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Quashibastraat 42 C vergeleken met de buurt?

Quashibastraat 42 C heeft 168 m² woonoppervlakte en 657 m³ inhoud. Het perceel is 168 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 42 m² per kamer. In Centrumeiland ligt de gemiddelde woningwaarde op €580.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Quashibastraat 42 C en wat betekent dat?

Quashibastraat 42 C heeft energielabel APLUSPLUSPLUS. Het energielabel geeft een indicatie van de energieprestatie. Een beter label betekent doorgaans lagere energiekosten.

Hoe is de indeling van Quashibastraat 42 C?

Quashibastraat 42 C heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Centrumeiland?

De wijk Centrumeiland in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 620 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €580.000, 63% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Centrumeiland?

Vanuit Quashibastraat 42 C in Centrumeiland bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 5.7 km, snelwegoprit op 2.5 km.