Woningdetails
- Type
- appartement
- Bouwjaar
- 2023
- Woonoppervlakte
- 49 m²
Camille Balystraat 54 is een appartement in Amsterdam, gebouwd in 2023. De woning heeft een woonoppervlakte van 49 m². Het energielabel is A++. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €580.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Camille Balystraat 54
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.8 kmSupermarkt
0.7 kmHuisarts
0.9 kmTreinstation
5.7 kmSnelweg oprit
2.5 kmKinderdagverblijf
0.3 kmMiddelbare school
1 kmApotheek
0.9 kmZiekenhuis
7.3 kmRestaurant
0.8 kmCafé
5.8 kmBibliotheek
1.7 kmBioscoop
9.1 kmDe gemiddelde woningwaarde in Centrumeiland is €580.000. Dat komt neer op circa €11.837 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenCamille Balystraat 54 is een appartement van 49 m² in de wijk Centrumeiland. De buurt telt 352 woningen. Daarvan is 63% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.276 inwoners per km².
Camille Balystraat 54 is een appartement in Centrumeiland, gebouwd in 2023 (3 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.
Camille Balystraat 54 heeft 49 m² woonoppervlakte. In Centrumeiland ligt de gemiddelde woningwaarde op €580.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Camille Balystraat 54 heeft energielabel A++. Geldig tot 2034-01-04. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 14.61 kg/jaar.
De wijk Centrumeiland in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 620 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €580.000, 63% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.
Vanuit Camille Balystraat 54 in Centrumeiland bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 5.7 km, snelwegoprit op 2.5 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Camille Balystraat 54: ziekenhuis op 7.3 km, apotheek op 0.9 km, kinderdagverblijf op 0.3 km, middelbare school op 1 km.