Tussenverdieping (appartement) Trimurtistraat 18 Amsterdam

Trimurtistraat 18, 1087 VH Amsterdam

83 m² Bouwjaar 2023 3 kamers 2 slaapkamers Label A+++

Trimurtistraat 18 is een tussenverdieping (appartement) in Amsterdam, gebouwd in 2023. De woning heeft een woonoppervlakte van 83 m² en 3 kamers. Het energielabel is A+++. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €580.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2023
Woonoppervlakte
83 m²
Inhoud
277 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€485.000 tot €585.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2026
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
Aan water, in woonwijk en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Trimurtistraat 18

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Trimurtistraat 18

Energielabel

Energieklasse
A+++
Energiebehoefte
62.27 kWh/m²
Primaire fossiele energie
28.32 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
71.2%
CO₂-emissie
6.64 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Gehele vloerverwarming
Isolatie
Driedubbel glas, HR-glas en volledig geïsoleerd

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

5.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

7.3 km
Horeca

Restaurant

0.8 km
Horeca

Café

5.8 km
Cultuur

Bibliotheek

1.7 km
Cultuur

Bioscoop

9.1 km

Buurtinformatie in Amsterdam

620 Inwoners
260 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
352 Woningvoorraad
€580.000 Gem. woningwaarde Centrumeiland
63% Koopwoningen
2.276 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Trimurtistraat 18

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Trimurtistraat 18

Wat is de geschatte woningwaarde van Trimurtistraat 18?

De prijsindicatie voor Trimurtistraat 18 ligt rond €485.000 tot €585.000. De gemiddelde woningwaarde in Centrumeiland is €580.000. Dat komt neer op circa €6.988 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Trimurtistraat 18 zich tot de wijk Centrumeiland?

Trimurtistraat 18 is een tussenverdieping (appartement) van 83 m² in de wijk Centrumeiland. De buurt telt 352 woningen. Daarvan is 63% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.276 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Trimurtistraat 18?

Trimurtistraat 18 is een tussenverdieping (appartement) in Centrumeiland, gebouwd in 2023 (3 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Trimurtistraat 18 vergeleken met de buurt?

Trimurtistraat 18 heeft 83 m² woonoppervlakte en 277 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 28 m² per kamer. In Centrumeiland ligt de gemiddelde woningwaarde op €580.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Trimurtistraat 18 en wat betekent dat?

Trimurtistraat 18 heeft energielabel A+++. Geldig tot 2033-02-23. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 6.64 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Trimurtistraat 18?

Trimurtistraat 18 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is 1 badkamer. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Centrumeiland?

De wijk Centrumeiland in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 620 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €580.000, 63% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Centrumeiland?

Vanuit Trimurtistraat 18 in Centrumeiland bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 5.7 km, snelwegoprit op 2.5 km.