Bovenwoning Paul Christiaan Flustraat 22 Amsterdam

Paul Christiaan Flustraat 22, 1087 VD Amsterdam

141 m² Bouwjaar 2025 4 kamers 3 slaapkamers Label A++++

Paul Christiaan Flustraat 22 is een bovenwoning in Amsterdam, gebouwd in 2025. De woning heeft een woonoppervlakte van 141 m² en 4 kamers. Het energielabel is A++++. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €580.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2025
Woonoppervlakte
141 m²
Inhoud
467 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€735.000 tot €835.000
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
Aan rustige weg, aan water, in woonwijk en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Paul Christiaan Flustraat 22

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Paul Christiaan Flustraat 22

Energielabel

Energieklasse
A++++
Energiebehoefte
58.9 kWh/m²
Primaire fossiele energie
-5.25 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
107.3%

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

5.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

7.3 km
Horeca

Restaurant

0.8 km
Horeca

Café

5.8 km
Cultuur

Bibliotheek

1.7 km
Cultuur

Bioscoop

9.1 km

Buurtinformatie in Amsterdam

620 Inwoners
260 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
352 Woningvoorraad
€580.000 Gem. woningwaarde Centrumeiland
63% Koopwoningen
2.276 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Paul Christiaan Flustraat 22

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Paul Christiaan Flustraat 22

Wat is de geschatte woningwaarde van Paul Christiaan Flustraat 22?

De prijsindicatie voor Paul Christiaan Flustraat 22 ligt rond €735.000 tot €835.000. De gemiddelde woningwaarde in Centrumeiland is €580.000. Dat komt neer op circa €4.113 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Paul Christiaan Flustraat 22 zich tot de wijk Centrumeiland?

Paul Christiaan Flustraat 22 is een bovenwoning van 141 m² in de wijk Centrumeiland. De buurt telt 352 woningen. Daarvan is 63% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.276 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Paul Christiaan Flustraat 22?

Paul Christiaan Flustraat 22 is een bovenwoning in Centrumeiland, gebouwd in 2025 (1 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Paul Christiaan Flustraat 22 vergeleken met de buurt?

Paul Christiaan Flustraat 22 heeft 141 m² woonoppervlakte en 467 m³ inhoud. Met 4 kamers is dat gemiddeld 35 m² per kamer. In Centrumeiland ligt de gemiddelde woningwaarde op €580.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Paul Christiaan Flustraat 22 en wat betekent dat?

Paul Christiaan Flustraat 22 heeft energielabel A++++. Geldig tot 2035-11-22. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is -1.23 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Paul Christiaan Flustraat 22?

Paul Christiaan Flustraat 22 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Centrumeiland?

De wijk Centrumeiland in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 620 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €580.000, 63% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Centrumeiland?