Streetview Tamariskhof 15 Amsterdam

Tamariskhof 15, 1087 SH Amsterdam

220 m² Bouwjaar 2011 4 kamers 3 slaapkamers Label A

Tamariskhof 15 is een woonhuis in Amsterdam, gebouwd in 2011. De woning heeft een woonoppervlakte van 220 m², een perceel van 357 m² en 4 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €1.675.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2011
Woonoppervlakte
220 m²
Perceeloppervlakte
357 m²
Inhoud
600 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Tamariskhof 15

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Tamariskhof 15

Energielabel

Energieklasse
A
Geldig tot

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

1.2 km
Gezondheid

Huisarts

1.3 km
Vervoer

Treinstation

6.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.2 km
Gezondheid

Apotheek

1.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

8.2 km
Horeca

Restaurant

1.3 km
Horeca

Café

6.7 km
Cultuur

Bibliotheek

2 km
Cultuur

Bioscoop

9.2 km

Buurtinformatie in Amsterdam

330 Inwoners
95 Huishoudens
3.5 Gem. huishoudensgrootte
90 Woningvoorraad
€1.675.000 Gem. woningwaarde Rieteiland-Oost
98% Koopwoningen
3.147 Inwoners per km²

Locatie van Tamariskhof 15

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Tamariskhof 15

Wat is de geschatte woningwaarde van Tamariskhof 15?

De prijsindicatie voor Tamariskhof 15 ligt rond €1.360.000 tot €1.610.000. De gemiddelde woningwaarde in Rieteiland-Oost is €1.675.000. Dat komt neer op circa €7.614 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Tamariskhof 15 zich tot de wijk Rieteiland-Oost?

Tamariskhof 15 is een woonhuis van 220 m² in de wijk Rieteiland-Oost. De buurt telt 90 woningen. Daarvan is 98% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.147 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Tamariskhof 15?

Tamariskhof 15 is een woonhuis in Rieteiland-Oost, gebouwd in 2011 (15 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Tamariskhof 15 vergeleken met de buurt?

Tamariskhof 15 heeft 220 m² woonoppervlakte en 600 m³ inhoud. Het perceel is 357 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 55 m² per kamer. In Rieteiland-Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €1.675.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Tamariskhof 15 en wat betekent dat?

Tamariskhof 15 heeft energielabel A. Geldig tot 2028-04-06. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Tamariskhof 15?

Tamariskhof 15 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Rieteiland-Oost?

De wijk Rieteiland-Oost in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 330 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €1.675.000, 98% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 3.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Rieteiland-Oost?

Vanuit Tamariskhof 15 in Rieteiland-Oost bereik je: supermarkt op 1.2 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 1.3 km, treinstation op 6.6 km, snelwegoprit op 3.4 km.