Villa, vrijstaande woning Dennenhof 3 Amsterdam

Dennenhof 3, 1087 SE Amsterdam

239 m² Bouwjaar 2016 8 kamers 4 slaapkamers Label A+

Dennenhof 3 is een villa, vrijstaande woning in Amsterdam, gebouwd in 2016. De woning heeft een woonoppervlakte van 239 m², een perceel van 387 m² en 8 kamers. Het energielabel is A+. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €1.675.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2016
Woonoppervlakte
239 m²
Perceeloppervlakte
387 m²
Inhoud
828 m³
Kamers
8
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€2.100.000 tot €2.350.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2026
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
Aan park, aan rustige weg, aan water, in woonwijk en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Dennenhof 3

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Dennenhof 3

Energielabel

Energieklasse
A+
Energiebehoefte
96.58 kWh/m²
Primaire fossiele energie
52.14 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
59.5%
CO₂-emissie
10.03 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Stadsverwarming
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, HR-glas, muurisolatie en vloerisolatie

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

1.2 km
Gezondheid

Huisarts

1.3 km
Vervoer

Treinstation

6.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.2 km
Gezondheid

Apotheek

1.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

8.2 km
Horeca

Restaurant

1.3 km
Horeca

Café

6.7 km
Cultuur

Bibliotheek

2 km
Cultuur

Bioscoop

9.2 km

Buurtinformatie in Amsterdam

330 Inwoners
95 Huishoudens
3.5 Gem. huishoudensgrootte
90 Woningvoorraad
€1.675.000 Gem. woningwaarde Rieteiland-Oost
98% Koopwoningen
3.147 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Dennenhof 3

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Dennenhof 3

Wat is de geschatte woningwaarde van Dennenhof 3?

De prijsindicatie voor Dennenhof 3 ligt rond €2.100.000 tot €2.350.000. De gemiddelde woningwaarde in Rieteiland-Oost is €1.675.000. Dat komt neer op circa €7.008 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Dennenhof 3 zich tot de wijk Rieteiland-Oost?

Dennenhof 3 is een villa, vrijstaande woning van 239 m² in de wijk Rieteiland-Oost. De buurt telt 90 woningen. Daarvan is 98% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.147 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Dennenhof 3?

Dennenhof 3 is een villa, vrijstaande woning in Rieteiland-Oost, gebouwd in 2016 (10 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Dennenhof 3 vergeleken met de buurt?

Dennenhof 3 heeft 239 m² woonoppervlakte en 828 m³ inhoud. Het perceel is 387 m². Met 8 kamers is dat gemiddeld 30 m² per kamer. In Rieteiland-Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €1.675.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Dennenhof 3 en wat betekent dat?

Dennenhof 3 heeft energielabel A+. Geldig tot 2035-03-06. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 10.03 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Dennenhof 3?

Dennenhof 3 heeft 8 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er is een tuin aanwezig. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Rieteiland-Oost?

De wijk Rieteiland-Oost in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 330 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €1.675.000, 98% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 3.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Rieteiland-Oost?

Vanuit Dennenhof 3 in Rieteiland-Oost bereik je: supermarkt op 1.2 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 1.3 km, treinstation op 6.6 km, snelwegoprit op 3.4 km.