Streetview Wim Noordhoekkade 622 Amsterdam

Wim Noordhoekkade 622, 1087 NJ Amsterdam

166 m² Bouwjaar 2017 6 kamers 5 slaapkamers Label A

Wim Noordhoekkade 622 is een woonhuis in Amsterdam, gebouwd in 2017. De woning heeft een woonoppervlakte van 166 m², een perceel van 185 m² en 6 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €669.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2017
Woonoppervlakte
166 m²
Perceeloppervlakte
185 m²
Inhoud
559 m³
Kamers
6
Slaapkamers
5

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Wim Noordhoekkade 622

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Wim Noordhoekkade 622

Energielabel

Energieklasse
A
Energie-index
0.84
CO₂-emissie
5380.37 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

6 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

7.6 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

6 km
Cultuur

Bibliotheek

1.5 km
Cultuur

Bioscoop

8.7 km

Buurtinformatie in Amsterdam

6055 Inwoners
2250 Huishoudens
2.7 Gem. huishoudensgrootte
2186 Woningvoorraad
€669.000 Gem. woningwaarde Theo van Goghparkbuurt
50% Koopwoningen
13.633 Inwoners per km²

Locatie van Wim Noordhoekkade 622

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Wim Noordhoekkade 622

Wat is de geschatte woningwaarde van Wim Noordhoekkade 622?

De gemiddelde woningwaarde in Theo van Goghparkbuurt is €669.000. Dat komt neer op circa €4.030 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Wim Noordhoekkade 622 zich tot de wijk Theo van Goghparkbuurt?

Wim Noordhoekkade 622 is een woonhuis van 166 m² in de wijk Theo van Goghparkbuurt. De buurt telt 2.186 woningen. Daarvan is 50% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 13.633 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Wim Noordhoekkade 622?

Wim Noordhoekkade 622 is een woonhuis in Theo van Goghparkbuurt, gebouwd in 2017 (9 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Wim Noordhoekkade 622 vergeleken met de buurt?

Wim Noordhoekkade 622 heeft 166 m² woonoppervlakte en 559 m³ inhoud. Het perceel is 185 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 28 m² per kamer. In Theo van Goghparkbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €669.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Wim Noordhoekkade 622 en wat betekent dat?

Wim Noordhoekkade 622 heeft energielabel A. Geldig tot 2027-02-10. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 5380.37 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Wim Noordhoekkade 622?

Wim Noordhoekkade 622 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Theo van Goghparkbuurt?

De wijk Theo van Goghparkbuurt in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 6.055 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €669.000, 50% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Theo van Goghparkbuurt?