Streetview Wim Noordhoekkade 620 Amsterdam

Wim Noordhoekkade 620, 1087 NJ Amsterdam

226 m² Bouwjaar 2017 Label A

Wim Noordhoekkade 620 is een woonhuis in Amsterdam, gebouwd in 2017. De woning heeft een woonoppervlakte van 226 m². Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €669.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2017
Woonoppervlakte
226 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Wim Noordhoekkade 620

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Wim Noordhoekkade 620

Energielabel

Energieklasse
A
Geldig tot

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

6 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

7.6 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

6 km
Cultuur

Bibliotheek

1.5 km
Cultuur

Bioscoop

8.7 km

Buurtinformatie in Amsterdam

6055 Inwoners
2250 Huishoudens
2.7 Gem. huishoudensgrootte
2186 Woningvoorraad
€669.000 Gem. woningwaarde Theo van Goghparkbuurt
50% Koopwoningen
13.633 Inwoners per km²

Locatie van Wim Noordhoekkade 620

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Wim Noordhoekkade 620

Wat is de geschatte woningwaarde van Wim Noordhoekkade 620?

De gemiddelde woningwaarde in Theo van Goghparkbuurt is €669.000. Dat komt neer op circa €2.960 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Wim Noordhoekkade 620 zich tot de wijk Theo van Goghparkbuurt?

Wim Noordhoekkade 620 is een woonhuis van 226 m² in de wijk Theo van Goghparkbuurt. De buurt telt 2.186 woningen. Daarvan is 50% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 13.633 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Wim Noordhoekkade 620?

Wim Noordhoekkade 620 is een woonhuis in Theo van Goghparkbuurt, gebouwd in 2017 (9 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Wim Noordhoekkade 620 vergeleken met de buurt?

Wim Noordhoekkade 620 heeft 226 m² woonoppervlakte. In Theo van Goghparkbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €669.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Wim Noordhoekkade 620 en wat betekent dat?

Wim Noordhoekkade 620 heeft energielabel A. Geldig tot 2030-12-23. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Theo van Goghparkbuurt?

De wijk Theo van Goghparkbuurt in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 6.055 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €669.000, 50% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Theo van Goghparkbuurt?

Vanuit Wim Noordhoekkade 620 in Theo van Goghparkbuurt bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 6 km, snelwegoprit op 2.7 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Theo van Goghparkbuurt?