Villa, halfvrijstaande woning Nico Jessekade 119 Amsterdam

Nico Jessekade 119, 1087 MR Amsterdam

207 m² Bouwjaar 2009 6 kamers 5 slaapkamers Label A

Nico Jessekade 119 is een villa, halfvrijstaande woning in Amsterdam, gebouwd in 2009. De woning heeft een woonoppervlakte van 207 m², een perceel van 318 m² en 6 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €669.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2009
Woonoppervlakte
207 m²
Perceeloppervlakte
318 m²
Inhoud
740 m³
Kamers
6
Slaapkamers
5
Badkamers
2
Indicatie vraagprijs
€0 tot €15.000
Laatst bekende transactie
Periode 2013 tot 2017
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
Aan rustige weg, aan vaarwater, aan water, in woonwijk en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Nico Jessekade 119

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Nico Jessekade 119

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
127.18 kWh/m²
Primaire fossiele energie
46.21 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
67.3%
CO₂-emissie
7.86 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Stadsverwarming
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd

Bijzonderheden

Bijzondere kenmerken
Gemeubileerd

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (121.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het noordoosten
Tuin type
Achtertuin, voortuin, zijtuin en zonneterras

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

6 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

7.6 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

6 km
Cultuur

Bibliotheek

1.5 km
Cultuur

Bioscoop

8.7 km

Buurtinformatie in Amsterdam

6055 Inwoners
2250 Huishoudens
2.7 Gem. huishoudensgrootte
2186 Woningvoorraad
€669.000 Gem. woningwaarde Theo van Goghparkbuurt
50% Koopwoningen
13.633 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Nico Jessekade 119

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Nico Jessekade 119

Wat is de geschatte woningwaarde van Nico Jessekade 119?

De prijsindicatie voor Nico Jessekade 119 ligt rond €0 tot €15.000. De gemiddelde woningwaarde in Theo van Goghparkbuurt is €669.000. Dat komt neer op circa €3.232 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Nico Jessekade 119 zich tot de wijk Theo van Goghparkbuurt?

Nico Jessekade 119 is een villa, halfvrijstaande woning van 207 m² in de wijk Theo van Goghparkbuurt. De buurt telt 2.186 woningen. Daarvan is 50% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 13.633 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Nico Jessekade 119?

Nico Jessekade 119 is een villa, halfvrijstaande woning in Theo van Goghparkbuurt, gebouwd in 2009 (17 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Nico Jessekade 119 vergeleken met de buurt?

Nico Jessekade 119 heeft 207 m² woonoppervlakte en 740 m³ inhoud. Het perceel is 318 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 34 m² per kamer. In Theo van Goghparkbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €669.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Nico Jessekade 119 en wat betekent dat?

Nico Jessekade 119 heeft energielabel A. Geldig tot 2035-03-28. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 7.86 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Nico Jessekade 119?

Nico Jessekade 119 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers. Er zijn 2 badkamers. De tuin is 121 m².

Hoe is de woningmarkt in Theo van Goghparkbuurt?

De wijk Theo van Goghparkbuurt in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 6.055 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €669.000, 50% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Theo van Goghparkbuurt?