Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 2015
- Woonoppervlakte
- 140 m²
- Kamers
- 4
- Slaapkamers
- 4
Loet C. Barnstijnstraat 38 is een woonhuis in Amsterdam, gebouwd in 2015. De woning heeft een woonoppervlakte van 140 m² en 4 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €669.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Loet C. Barnstijnstraat 38
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.3 kmSupermarkt
0.5 kmHuisarts
0.6 kmTreinstation
6 kmSnelweg oprit
2.7 kmKinderdagverblijf
0.2 kmMiddelbare school
0.6 kmApotheek
0.6 kmZiekenhuis
7.6 kmRestaurant
0.5 kmCafé
6 kmBibliotheek
1.5 kmBioscoop
8.7 kmDe prijsindicatie voor Loet C. Barnstijnstraat 38 ligt rond €570.000 tot €670.000. De gemiddelde woningwaarde in Theo van Goghparkbuurt is €669.000. Dat komt neer op circa €4.779 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenLoet C. Barnstijnstraat 38 is een woonhuis van 140 m² in de wijk Theo van Goghparkbuurt. De buurt telt 2.186 woningen. Daarvan is 50% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 13.633 inwoners per km².
Loet C. Barnstijnstraat 38 is een woonhuis in Theo van Goghparkbuurt, gebouwd in 2015 (11 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.
Loet C. Barnstijnstraat 38 heeft 140 m² woonoppervlakte. Met 4 kamers is dat gemiddeld 35 m² per kamer. In Theo van Goghparkbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €669.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Loet C. Barnstijnstraat 38 heeft energielabel A. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk.
Loet C. Barnstijnstraat 38 heeft 4 kamers waarvan 4 slaapkamers.
De wijk Theo van Goghparkbuurt in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 6.055 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €669.000, 50% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.7 personen.
Vanuit Loet C. Barnstijnstraat 38 in Theo van Goghparkbuurt bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 6 km, snelwegoprit op 2.7 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Loet C. Barnstijnstraat 38: ziekenhuis op 7.6 km, apotheek op 0.6 km, kinderdagverblijf op 0.2 km, middelbare school op 0.6 km.