Eengezinswoning, tussenwoning Jan Vrijmanstraat 147 Amsterdam

Jan Vrijmanstraat 147, 1087 MB Amsterdam

128 m² Bouwjaar 2009 6 kamers 4 slaapkamers Label A+

Jan Vrijmanstraat 147 is een eengezinswoning, tussenwoning in Amsterdam, gebouwd in 2009. De woning heeft een woonoppervlakte van 128 m², een perceel van 157 m² en 6 kamers. Het energielabel is A+. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €669.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2009
Woonoppervlakte
128 m²
Perceeloppervlakte
157 m²
Inhoud
533 m³
Kamers
6
Slaapkamers
4
Badkamers
2
Indicatie vraagprijs
€940.000 tot €1.040.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2027
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
Aan rustige weg, aan vaarwater, aan water en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Jan Vrijmanstraat 147

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Jan Vrijmanstraat 147

Energielabel

Energieklasse
A+
Energiebehoefte
80.44 kWh/m²
Primaire fossiele energie
48.74 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
46.6%
CO₂-emissie
9.44 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Stadsverwarming
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, HR-glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (80.0 m²)

Parkeertype
Betaald parkeren, parkeergarage en parkeervergunningen
Garage
Inpandig
Garagecapaciteit
2 auto(s)

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

6 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

7.6 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

6 km
Cultuur

Bibliotheek

1.5 km
Cultuur

Bioscoop

8.7 km

Buurtinformatie in Amsterdam

6055 Inwoners
2250 Huishoudens
2.7 Gem. huishoudensgrootte
2186 Woningvoorraad
€669.000 Gem. woningwaarde Theo van Goghparkbuurt
50% Koopwoningen
13.633 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Jan Vrijmanstraat 147

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Jan Vrijmanstraat 147

Wat is de geschatte woningwaarde van Jan Vrijmanstraat 147?

De prijsindicatie voor Jan Vrijmanstraat 147 ligt rond €940.000 tot €1.040.000. De gemiddelde woningwaarde in Theo van Goghparkbuurt is €669.000. Dat komt neer op circa €5.227 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Jan Vrijmanstraat 147 zich tot de wijk Theo van Goghparkbuurt?

Jan Vrijmanstraat 147 is een eengezinswoning, tussenwoning van 128 m² in de wijk Theo van Goghparkbuurt. De buurt telt 2.186 woningen. Daarvan is 50% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 13.633 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Jan Vrijmanstraat 147?

Jan Vrijmanstraat 147 is een eengezinswoning, tussenwoning in Theo van Goghparkbuurt, gebouwd in 2009 (17 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Jan Vrijmanstraat 147 vergeleken met de buurt?

Jan Vrijmanstraat 147 heeft 128 m² woonoppervlakte en 533 m³ inhoud. Het perceel is 157 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 21 m² per kamer. In Theo van Goghparkbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €669.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Jan Vrijmanstraat 147 en wat betekent dat?

Jan Vrijmanstraat 147 heeft energielabel A+. Geldig tot 2034-11-19. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 9.44 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Jan Vrijmanstraat 147?

Jan Vrijmanstraat 147 heeft 6 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er zijn 2 badkamers. De tuin is 80 m².

Hoe is de woningmarkt in Theo van Goghparkbuurt?

De wijk Theo van Goghparkbuurt in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 6.055 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €669.000, 50% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.7 personen.