Herenhuis, tussenwoning IJburglaan 1534 Amsterdam

IJburglaan 1534, 1087 MA Amsterdam

170 m² Bouwjaar 2008 6 kamers 5 slaapkamers Label A+

IJburglaan 1534 is een herenhuis, tussenwoning in Amsterdam, gebouwd in 2008. De woning heeft een woonoppervlakte van 170 m² en 6 kamers. Het energielabel is A+. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €669.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2008
Woonoppervlakte
170 m²
Inhoud
690 m³
Kamers
6
Slaapkamers
5
Indicatie vraagprijs
€885.000 tot €985.000
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
Aan vaarwater en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor IJburglaan 1534

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel IJburglaan 1534

Energielabel

Energieklasse
A+
Energiebehoefte
80.29 kWh/m²
Primaire fossiele energie
53.97 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
22.8%
CO₂-emissie
19.81 kg/m²

Tuin
Ja (72.0 m²)

Parkeertype
Betaald parkeren, op eigen terrein en openbaar parkeren
Op eigen terrein
Ja
Garage
Garagebox
Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

6 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

7.6 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

6 km
Cultuur

Bibliotheek

1.5 km
Cultuur

Bioscoop

8.7 km

Buurtinformatie in Amsterdam

6055 Inwoners
2250 Huishoudens
2.7 Gem. huishoudensgrootte
2186 Woningvoorraad
€669.000 Gem. woningwaarde Theo van Goghparkbuurt
50% Koopwoningen
13.633 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van IJburglaan 1534

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over IJburglaan 1534

Wat is de geschatte woningwaarde van IJburglaan 1534?

De prijsindicatie voor IJburglaan 1534 ligt rond €885.000 tot €985.000. De gemiddelde woningwaarde in Theo van Goghparkbuurt is €669.000. Dat komt neer op circa €3.935 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt IJburglaan 1534 zich tot de wijk Theo van Goghparkbuurt?

IJburglaan 1534 is een herenhuis, tussenwoning van 170 m² in de wijk Theo van Goghparkbuurt. De buurt telt 2.186 woningen. Daarvan is 50% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 13.633 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op IJburglaan 1534?

IJburglaan 1534 is een herenhuis, tussenwoning in Theo van Goghparkbuurt, gebouwd in 2008 (18 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is IJburglaan 1534 vergeleken met de buurt?

IJburglaan 1534 heeft 170 m² woonoppervlakte en 690 m³ inhoud. Met 6 kamers is dat gemiddeld 28 m² per kamer. In Theo van Goghparkbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €669.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van IJburglaan 1534 en wat betekent dat?

IJburglaan 1534 heeft energielabel A+. Geldig tot 2031-03-23. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 19.81 kg/jaar.

Hoe is de indeling van IJburglaan 1534?

IJburglaan 1534 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers. De tuin is 72 m².

Hoe is de woningmarkt in Theo van Goghparkbuurt?

De wijk Theo van Goghparkbuurt in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 6.055 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €669.000, 50% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Theo van Goghparkbuurt?

Vanuit IJburglaan 1534 in Theo van Goghparkbuurt bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 6 km, snelwegoprit op 2.7 km.