Woningdetails
- Type
- appartement
- Bouwjaar
- 2006
- Woonoppervlakte
- 82 m²
- Kamers
- 3
Pampuslaan 76 is een appartement in Amsterdam, gebouwd in 2006. De woning heeft een woonoppervlakte van 82 m² en 3 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €669.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Pampuslaan 76
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.3 kmSupermarkt
0.5 kmHuisarts
0.6 kmTreinstation
6 kmSnelweg oprit
2.7 kmKinderdagverblijf
0.2 kmMiddelbare school
0.6 kmApotheek
0.6 kmZiekenhuis
7.6 kmRestaurant
0.5 kmCafé
6 kmBibliotheek
1.5 kmBioscoop
8.7 kmDe prijsindicatie voor Pampuslaan 76 ligt rond €165.000 tot €190.000. De gemiddelde woningwaarde in Theo van Goghparkbuurt is €669.000. Dat komt neer op circa €8.159 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenPampuslaan 76 is een appartement van 82 m² in de wijk Theo van Goghparkbuurt. De buurt telt 2.186 woningen. Daarvan is 50% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 13.633 inwoners per km².
Pampuslaan 76 is een appartement in Theo van Goghparkbuurt, gebouwd in 2006 (20 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.
Pampuslaan 76 heeft 82 m² woonoppervlakte. Met 3 kamers is dat gemiddeld 27 m² per kamer. In Theo van Goghparkbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €669.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Pampuslaan 76 heeft energielabel B. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden.
Pampuslaan 76 heeft 3 kamers.
De wijk Theo van Goghparkbuurt in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 6.055 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €669.000, 50% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.7 personen.
Vanuit Pampuslaan 76 in Theo van Goghparkbuurt bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 6 km, snelwegoprit op 2.7 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Pampuslaan 76: ziekenhuis op 7.6 km, apotheek op 0.6 km, kinderdagverblijf op 0.2 km, middelbare school op 0.6 km.