Tussenverdieping Julius Pergerstraat 19 Amsterdam

Julius Pergerstraat 19, 1087 KN Amsterdam

80 m² Bouwjaar 2007 3 kamers 2 slaapkamers Label A

Julius Pergerstraat 19 is een tussenverdieping in Amsterdam, gebouwd in 2007. De woning heeft een woonoppervlakte van 80 m² en 3 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €477.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2007
Woonoppervlakte
80 m²
Inhoud
263 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€460.000 tot €510.000
Laatst bekende transactie
Periode 2025 tot 2028
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Julius Pergerstraat 19

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Julius Pergerstraat 19

Parkeertype
Betaald parkeren, parkeergarage en parkeervergunningen

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

6.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.4 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

7.9 km
Horeca

Restaurant

0.1 km
Horeca

Café

6 km
Cultuur

Bibliotheek

1 km
Cultuur

Bioscoop

8.2 km

Buurtinformatie in Amsterdam

1830 Inwoners
860 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
822 Woningvoorraad
€477.000 Gem. woningwaarde Havenkwartier IJburg
23% Koopwoningen
15.982 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Julius Pergerstraat 19

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Julius Pergerstraat 19

Wat is de geschatte woningwaarde van Julius Pergerstraat 19?

De prijsindicatie voor Julius Pergerstraat 19 ligt rond €460.000 tot €510.000. De gemiddelde woningwaarde in Havenkwartier IJburg is €477.000. Dat komt neer op circa €5.962 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Julius Pergerstraat 19 zich tot de wijk Havenkwartier IJburg?

Julius Pergerstraat 19 is een tussenverdieping van 80 m² in de wijk Havenkwartier IJburg. De buurt telt 822 woningen. Daarvan is 23% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 15.982 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Julius Pergerstraat 19?

Julius Pergerstraat 19 is een tussenverdieping in Havenkwartier IJburg, gebouwd in 2007 (19 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Julius Pergerstraat 19 vergeleken met de buurt?

Julius Pergerstraat 19 heeft 80 m² woonoppervlakte en 263 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 27 m² per kamer. In Havenkwartier IJburg ligt de gemiddelde woningwaarde op €477.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Julius Pergerstraat 19 en wat betekent dat?

Julius Pergerstraat 19 heeft energielabel A. Geldig tot 2030-11-29. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Julius Pergerstraat 19?

Julius Pergerstraat 19 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Havenkwartier IJburg?

De wijk Havenkwartier IJburg in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.830 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €477.000, 23% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Havenkwartier IJburg?

Vanuit Julius Pergerstraat 19 in Havenkwartier IJburg bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 6.4 km, snelwegoprit op 2.7 km.