Maisonnette IJburglaan 1498 Amsterdam

IJburglaan 1498, 1087 KG Amsterdam

144 m² Bouwjaar 2006 3 kamers 2 slaapkamers Label A

IJburglaan 1498 is een maisonnette in Amsterdam, gebouwd in 2006. De woning heeft een woonoppervlakte van 144 m² en 3 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €912.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2006
Woonoppervlakte
144 m²
Inhoud
495 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€730.000 tot €830.000
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
In woonwijk en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor IJburglaan 1498

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel IJburglaan 1498

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
95.17 kWh/m²
Primaire fossiele energie
63.53 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
47.9%
CO₂-emissie
12.43 kg/m²

Parkeertype
Betaald parkeren, openbaar parkeren en parkeergarage
Garage
Parkeerkelder en parkeerplaats

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

6.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.3 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

7.4 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

5.4 km
Cultuur

Bibliotheek

0.6 km
Cultuur

Bioscoop

7.6 km

Buurtinformatie in Amsterdam

2750 Inwoners
990 Huishoudens
2.8 Gem. huishoudensgrootte
965 Woningvoorraad
€912.000 Gem. woningwaarde Rieteilanden-West
66% Koopwoningen
10.096 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van IJburglaan 1498

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over IJburglaan 1498

Wat is de geschatte woningwaarde van IJburglaan 1498?

De prijsindicatie voor IJburglaan 1498 ligt rond €730.000 tot €830.000. De gemiddelde woningwaarde in Rieteilanden-West is €912.000. Dat komt neer op circa €6.333 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt IJburglaan 1498 zich tot de wijk Rieteilanden-West?

IJburglaan 1498 is een maisonnette van 144 m² in de wijk Rieteilanden-West. De buurt telt 965 woningen. Daarvan is 66% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 10.096 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op IJburglaan 1498?

IJburglaan 1498 is een maisonnette in Rieteilanden-West, gebouwd in 2006 (20 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is IJburglaan 1498 vergeleken met de buurt?

IJburglaan 1498 heeft 144 m² woonoppervlakte en 495 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 48 m² per kamer. In Rieteilanden-West ligt de gemiddelde woningwaarde op €912.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van IJburglaan 1498 en wat betekent dat?

IJburglaan 1498 heeft energielabel A. Geldig tot 2034-09-24. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 12.43 kg/jaar.

Hoe is de indeling van IJburglaan 1498?

IJburglaan 1498 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Rieteilanden-West?

De wijk Rieteilanden-West in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.750 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €912.000, 66% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Rieteilanden-West?

Vanuit IJburglaan 1498 in Rieteilanden-West bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 6.3 km, snelwegoprit op 2.1 km.