Woningdetails
- Type
- appartement
- Bouwjaar
- 2006
- Woonoppervlakte
- 129 m²
IJburglaan 1484 is een appartement in Amsterdam, gebouwd in 2006. De woning heeft een woonoppervlakte van 129 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €912.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor IJburglaan 1484
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.3 kmSupermarkt
0.6 kmHuisarts
0.7 kmTreinstation
6.3 kmSnelweg oprit
2.1 kmKinderdagverblijf
0.3 kmMiddelbare school
1.3 kmApotheek
0.6 kmZiekenhuis
7.4 kmRestaurant
0.3 kmCafé
5.4 kmBibliotheek
0.6 kmBioscoop
7.6 kmDe prijsindicatie voor IJburglaan 1484 ligt rond €290.000 tot €340.000. De gemiddelde woningwaarde in Rieteilanden-West is €912.000. Dat komt neer op circa €7.070 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenIJburglaan 1484 is een appartement van 129 m² in de wijk Rieteilanden-West. De buurt telt 965 woningen. Daarvan is 66% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 10.096 inwoners per km².
IJburglaan 1484 is een appartement in Rieteilanden-West, gebouwd in 2006 (20 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.
IJburglaan 1484 heeft 129 m² woonoppervlakte. In Rieteilanden-West ligt de gemiddelde woningwaarde op €912.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Rieteilanden-West in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.750 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €912.000, 66% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.8 personen.
Vanuit IJburglaan 1484 in Rieteilanden-West bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 6.3 km, snelwegoprit op 2.1 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van IJburglaan 1484: ziekenhuis op 7.4 km, apotheek op 0.6 km, kinderdagverblijf op 0.3 km, middelbare school op 1.3 km.
Recreatie nabij Rieteilanden-West: restaurant (0.3 km), cafe (5.4 km).
De prijsindicatie ligt rond €290.000 tot €340.000. Ter vergelijking: de gemiddelde woningwaarde in Rieteilanden-West is €912.000. Een woningrapport geeft een nauwkeurige schatting op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen.