Portiekflat IJburglaan 1480 Amsterdam

IJburglaan 1480, 1087 KG Amsterdam

108 m² Bouwjaar 2006 3 kamers 2 slaapkamers Label A

IJburglaan 1480 is een portiekflat in Amsterdam, gebouwd in 2006. De woning heeft een woonoppervlakte van 108 m² en 3 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €912.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2006
Woonoppervlakte
108 m²
Inhoud
363 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€545.000 tot €645.000
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
Aan vaarwater, aan water, in woonwijk en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor IJburglaan 1480

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel IJburglaan 1480

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
83.72 kWh/m²
Primaire fossiele energie
62.02 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
45.5%
CO₂-emissie
12.35 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Stadsverwarming
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

6.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.3 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

7.4 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

5.4 km
Cultuur

Bibliotheek

0.6 km
Cultuur

Bioscoop

7.6 km

Buurtinformatie in Amsterdam

2750 Inwoners
990 Huishoudens
2.8 Gem. huishoudensgrootte
965 Woningvoorraad
€912.000 Gem. woningwaarde Rieteilanden-West
66% Koopwoningen
10.096 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van IJburglaan 1480

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over IJburglaan 1480

Wat is de geschatte woningwaarde van IJburglaan 1480?

De prijsindicatie voor IJburglaan 1480 ligt rond €545.000 tot €645.000. De gemiddelde woningwaarde in Rieteilanden-West is €912.000. Dat komt neer op circa €8.444 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt IJburglaan 1480 zich tot de wijk Rieteilanden-West?

IJburglaan 1480 is een portiekflat van 108 m² in de wijk Rieteilanden-West. De buurt telt 965 woningen. Daarvan is 66% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 10.096 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op IJburglaan 1480?

IJburglaan 1480 is een portiekflat in Rieteilanden-West, gebouwd in 2006 (20 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is IJburglaan 1480 vergeleken met de buurt?

IJburglaan 1480 heeft 108 m² woonoppervlakte en 363 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 36 m² per kamer. In Rieteilanden-West ligt de gemiddelde woningwaarde op €912.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van IJburglaan 1480 en wat betekent dat?

IJburglaan 1480 heeft energielabel A. Geldig tot 2036-01-08. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 12.35 kg/jaar.

Hoe is de indeling van IJburglaan 1480?

IJburglaan 1480 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Rieteilanden-West?

De wijk Rieteilanden-West in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.750 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €912.000, 66% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Rieteilanden-West?

Vanuit IJburglaan 1480 in Rieteilanden-West bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 6.3 km, snelwegoprit op 2.1 km.