Tussenwoning Lisdoddelaan 41 A Amsterdam

Lisdoddelaan 41 A, 1087 KB Amsterdam

167 m² Bouwjaar 2010 6 kamers 4 slaapkamers Label A

Lisdoddelaan 41 A is een tussenwoning in Amsterdam, gebouwd in 2010. De woning heeft een woonoppervlakte van 167 m², een perceel van 165 m² en 6 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €912.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2010
Woonoppervlakte
167 m²
Perceeloppervlakte
165 m²
Inhoud
591 m³
Kamers
6
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€1.060.000 tot €1.310.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2028
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
Aan rustige weg, aan water en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Lisdoddelaan 41 A

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Lisdoddelaan 41 A

Energielabel

Energieklasse
A
Verwarming
Stadsverwarming en gehele vloerverwarming

Tuin
Ja (43.0 m²)

Parkeertype
Betaald parkeren, op eigen terrein en parkeervergunningen
Op eigen terrein
Ja

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

6.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.3 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

7.4 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

5.4 km
Cultuur

Bibliotheek

0.6 km
Cultuur

Bioscoop

7.6 km

Buurtinformatie in Amsterdam

2750 Inwoners
990 Huishoudens
2.8 Gem. huishoudensgrootte
965 Woningvoorraad
€912.000 Gem. woningwaarde Rieteilanden-West
66% Koopwoningen
10.096 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Lisdoddelaan 41 A

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Lisdoddelaan 41 A

Wat is de geschatte woningwaarde van Lisdoddelaan 41 A?

De prijsindicatie voor Lisdoddelaan 41 A ligt rond €1.060.000 tot €1.310.000. De gemiddelde woningwaarde in Rieteilanden-West is €912.000. Dat komt neer op circa €5.461 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Lisdoddelaan 41 A zich tot de wijk Rieteilanden-West?

Lisdoddelaan 41 A is een tussenwoning van 167 m² in de wijk Rieteilanden-West. De buurt telt 965 woningen. Daarvan is 66% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 10.096 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Lisdoddelaan 41 A?

Lisdoddelaan 41 A is een tussenwoning in Rieteilanden-West, gebouwd in 2010 (16 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Lisdoddelaan 41 A vergeleken met de buurt?

Lisdoddelaan 41 A heeft 167 m² woonoppervlakte en 591 m³ inhoud. Het perceel is 165 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 28 m² per kamer. In Rieteilanden-West ligt de gemiddelde woningwaarde op €912.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Lisdoddelaan 41 A en wat betekent dat?

Lisdoddelaan 41 A heeft energielabel A. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk.

Hoe is de indeling van Lisdoddelaan 41 A?

Lisdoddelaan 41 A heeft 6 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 43 m².

Hoe is de woningmarkt in Rieteilanden-West?

De wijk Rieteilanden-West in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.750 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €912.000, 66% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Rieteilanden-West?

Vanuit Lisdoddelaan 41 A in Rieteilanden-West bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 6.3 km, snelwegoprit op 2.1 km.