Woningdetails
- Type
- appartement
- Bouwjaar
- 2005
- Woonoppervlakte
- 148 m²
- Inhoud
- 499 m³
- Kamers
- 6
- Slaapkamers
- 5
Sem Presserhof 22 is een appartement in Amsterdam, gebouwd in 2005. De woning heeft een woonoppervlakte van 148 m² en 6 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €573.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Sem Presserhof 22
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.3 kmSupermarkt
0.6 kmHuisarts
0.6 kmTreinstation
6.3 kmSnelweg oprit
2.2 kmKinderdagverblijf
0.2 kmMiddelbare school
1.1 kmApotheek
0.6 kmZiekenhuis
7.5 kmRestaurant
0.3 kmCafé
5.4 kmBibliotheek
0.4 kmBioscoop
7.7 kmDe gemiddelde woningwaarde in Ed Pelsterparkbuurt is €573.000. Dat komt neer op circa €3.872 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenSem Presserhof 22 is een appartement van 148 m² in de wijk Ed Pelsterparkbuurt. De buurt telt 2.324 woningen. Daarvan is 45% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 18.961 inwoners per km².
Sem Presserhof 22 is een appartement in Ed Pelsterparkbuurt, gebouwd in 2005 (21 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.
Sem Presserhof 22 heeft 148 m² woonoppervlakte en 499 m³ inhoud. Met 6 kamers is dat gemiddeld 25 m² per kamer. In Ed Pelsterparkbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €573.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Sem Presserhof 22 heeft energielabel A. Geldig tot 2029-05-12. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
Sem Presserhof 22 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers.
De wijk Ed Pelsterparkbuurt in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 5.900 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €573.000, 45% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.
Vanuit Sem Presserhof 22 in Ed Pelsterparkbuurt bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 6.3 km, snelwegoprit op 2.2 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Sem Presserhof 22: ziekenhuis op 7.5 km, apotheek op 0.6 km, kinderdagverblijf op 0.2 km, middelbare school op 1.1 km.