Bovenwoning Krijn Taconiskade 217 Amsterdam

Krijn Taconiskade 217, 1087 HW Amsterdam

125 m² Bouwjaar 2020 4 kamers 3 slaapkamers Label A+++

Krijn Taconiskade 217 is een bovenwoning in Amsterdam, gebouwd in 2020. De woning heeft een woonoppervlakte van 125 m² en 4 kamers. Het energielabel is A+++. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €477.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2020
Woonoppervlakte
125 m²
Inhoud
300 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€945.000 tot €1.045.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2028
Ligging
on_quiet_road, on_navigable_waterway, by_water, in_residential_district, unobstructed_view

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Krijn Taconiskade 217

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Krijn Taconiskade 217

Energielabel

Energieklasse
A+++
Energiebehoefte
56.03 kWh/m²
Primaire fossiele energie
15.42 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
69%
CO₂-emissie
7.7 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

6.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.4 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

7.9 km
Horeca

Restaurant

0.1 km
Horeca

Café

6 km
Cultuur

Bibliotheek

1 km
Cultuur

Bioscoop

8.2 km

Buurtinformatie in Amsterdam

1830 Inwoners
860 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
822 Woningvoorraad
€477.000 Gem. woningwaarde Havenkwartier IJburg
23% Koopwoningen
15.982 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Krijn Taconiskade 217

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Krijn Taconiskade 217

Wat is de geschatte woningwaarde van Krijn Taconiskade 217?

De prijsindicatie voor Krijn Taconiskade 217 ligt rond €945.000 tot €1.045.000. De gemiddelde woningwaarde in Havenkwartier IJburg is €477.000. Dat komt neer op circa €3.816 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Krijn Taconiskade 217 zich tot de wijk Havenkwartier IJburg?

Krijn Taconiskade 217 is een bovenwoning van 125 m² in de wijk Havenkwartier IJburg. De buurt telt 822 woningen. Daarvan is 23% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 15.982 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Krijn Taconiskade 217?

Krijn Taconiskade 217 is een bovenwoning in Havenkwartier IJburg, gebouwd in 2020 (6 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Krijn Taconiskade 217 vergeleken met de buurt?

Krijn Taconiskade 217 heeft 125 m² woonoppervlakte en 300 m³ inhoud. Met 4 kamers is dat gemiddeld 31 m² per kamer. In Havenkwartier IJburg ligt de gemiddelde woningwaarde op €477.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Krijn Taconiskade 217 en wat betekent dat?

Krijn Taconiskade 217 heeft energielabel A+++. Geldig tot 2032-11-16. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 7.7 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Krijn Taconiskade 217?

Krijn Taconiskade 217 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Havenkwartier IJburg?

De wijk Havenkwartier IJburg in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.830 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €477.000, 23% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Havenkwartier IJburg?