Woningdetails
- Type
- Portiekflat
- Bouwvorm
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 2018
- Woonoppervlakte
- 43 m²
- Kamers
- 2
- Slaapkamers
- 1
- Laatst bekende transactie
- Periode 2023 tot 2026
- Ligging
- Vrij uitzicht
Bert Haanstrakade 650 is een portiekflat in Amsterdam, gebouwd in 2018. De woning heeft een woonoppervlakte van 43 m² en 2 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €573.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Bert Haanstrakade 650
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.3 kmSupermarkt
0.6 kmHuisarts
0.6 kmTreinstation
6.3 kmSnelweg oprit
2.2 kmKinderdagverblijf
0.2 kmMiddelbare school
1.1 kmApotheek
0.6 kmZiekenhuis
7.5 kmRestaurant
0.3 kmCafé
5.4 kmBibliotheek
0.4 kmBioscoop
7.7 km*** See English version below *** Let op, sleutelberoepen hebben voorrang op deze woning.Op één van de mooiste plekjes van IJburg Amsterdam, nabij…
Lees de volledige omschrijving in het rapportDe gemiddelde woningwaarde in Ed Pelsterparkbuurt is €573.000. Dat komt neer op circa €13.326 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenBert Haanstrakade 650 is een portiekflat van 43 m² in de wijk Ed Pelsterparkbuurt. De buurt telt 2.324 woningen. Daarvan is 45% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 18.961 inwoners per km².
Bert Haanstrakade 650 is een portiekflat in Ed Pelsterparkbuurt, gebouwd in 2018 (8 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.
Bert Haanstrakade 650 heeft 43 m² woonoppervlakte. Met 2 kamers is dat gemiddeld 22 m² per kamer. In Ed Pelsterparkbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €573.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Bert Haanstrakade 650 heeft energielabel A. Geldig tot 2029-03-15. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 1758.15 kg/jaar.
Bert Haanstrakade 650 heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers.
De wijk Ed Pelsterparkbuurt in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 5.900 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €573.000, 45% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.
Vanuit Bert Haanstrakade 650 in Ed Pelsterparkbuurt bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 6.3 km, snelwegoprit op 2.2 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Bert Haanstrakade 650: ziekenhuis op 7.5 km, apotheek op 0.6 km, kinderdagverblijf op 0.2 km, middelbare school op 1.1 km.