Portiekflat Bert Haanstrakade 644 Amsterdam

Bert Haanstrakade 644, 1087 HJ Amsterdam

63 m² Bouwjaar 2010 2 kamers 1 slaapkamers Label A

Bert Haanstrakade 644 is een portiekflat in Amsterdam, gebouwd in 2010. De woning heeft een woonoppervlakte van 63 m² en 2 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €573.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2010
Woonoppervlakte
63 m²
Inhoud
165 m³
Kamers
2
Slaapkamers
1
Ligging
unobstructed_view

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Bert Haanstrakade 644

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Bert Haanstrakade 644

Energielabel

Energieklasse
A
Energie-index
0.66
CO₂-emissie
2058.07 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

6.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.1 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

7.5 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

5.4 km
Cultuur

Bibliotheek

0.4 km
Cultuur

Bioscoop

7.7 km

Buurtinformatie in Amsterdam

5900 Inwoners
2440 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
2324 Woningvoorraad
€573.000 Gem. woningwaarde Ed Pelsterparkbuurt
45% Koopwoningen
18.961 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Bert Haanstrakade 644

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Bert Haanstrakade 644

Wat is de geschatte woningwaarde van Bert Haanstrakade 644?

De gemiddelde woningwaarde in Ed Pelsterparkbuurt is €573.000. Dat komt neer op circa €9.095 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Bert Haanstrakade 644 zich tot de wijk Ed Pelsterparkbuurt?

Bert Haanstrakade 644 is een portiekflat van 63 m² in de wijk Ed Pelsterparkbuurt. De buurt telt 2.324 woningen. Daarvan is 45% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 18.961 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Bert Haanstrakade 644?

Bert Haanstrakade 644 is een portiekflat in Ed Pelsterparkbuurt, gebouwd in 2010 (16 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Bert Haanstrakade 644 vergeleken met de buurt?

Bert Haanstrakade 644 heeft 63 m² woonoppervlakte en 165 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 32 m² per kamer. In Ed Pelsterparkbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €573.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Bert Haanstrakade 644 en wat betekent dat?

Bert Haanstrakade 644 heeft energielabel A. Geldig tot 2029-03-15. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 2058.07 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Bert Haanstrakade 644?

Bert Haanstrakade 644 heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Ed Pelsterparkbuurt?

De wijk Ed Pelsterparkbuurt in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 5.900 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €573.000, 45% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Ed Pelsterparkbuurt?

Vanuit Bert Haanstrakade 644 in Ed Pelsterparkbuurt bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 6.3 km, snelwegoprit op 2.2 km.