Eengezinswoning, tussenwoning Zwanebloemlaan 210 Amsterdam

Zwanebloemlaan 210, 1087 GD Amsterdam

130 m² Bouwjaar 2003 6 kamers 4 slaapkamers Label A

Zwanebloemlaan 210 is een eengezinswoning, tussenwoning in Amsterdam, gebouwd in 2003. De woning heeft een woonoppervlakte van 130 m² en 6 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €912.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2003
Woonoppervlakte
130 m²
Inhoud
560 m³
Kamers
6
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€0 tot €15.000
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
Aan rustige weg, beschutte ligging en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Zwanebloemlaan 210

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Zwanebloemlaan 210

Energielabel

Energieklasse
A
Energie-index
0.79
CO₂-emissie
5979.74 kg/m²

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

6.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.3 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

7.4 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

5.4 km
Cultuur

Bibliotheek

0.6 km
Cultuur

Bioscoop

7.6 km

Buurtinformatie in Amsterdam

2750 Inwoners
990 Huishoudens
2.8 Gem. huishoudensgrootte
965 Woningvoorraad
€912.000 Gem. woningwaarde Rieteilanden-West
66% Koopwoningen
10.096 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Zwanebloemlaan 210

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Zwanebloemlaan 210

Wat is de geschatte woningwaarde van Zwanebloemlaan 210?

De prijsindicatie voor Zwanebloemlaan 210 ligt rond €0 tot €15.000. De gemiddelde woningwaarde in Rieteilanden-West is €912.000. Dat komt neer op circa €7.015 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Zwanebloemlaan 210 zich tot de wijk Rieteilanden-West?

Zwanebloemlaan 210 is een eengezinswoning, tussenwoning van 130 m² in de wijk Rieteilanden-West. De buurt telt 965 woningen. Daarvan is 66% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 10.096 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Zwanebloemlaan 210?

Zwanebloemlaan 210 is een eengezinswoning, tussenwoning in Rieteilanden-West, gebouwd in 2003 (23 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Zwanebloemlaan 210 vergeleken met de buurt?

Zwanebloemlaan 210 heeft 130 m² woonoppervlakte en 560 m³ inhoud. Met 6 kamers is dat gemiddeld 22 m² per kamer. In Rieteilanden-West ligt de gemiddelde woningwaarde op €912.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Zwanebloemlaan 210 en wat betekent dat?

Zwanebloemlaan 210 heeft energielabel A. Geldig tot 2027-01-05. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 5979.74 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Zwanebloemlaan 210?

Zwanebloemlaan 210 heeft 6 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Rieteilanden-West?

De wijk Rieteilanden-West in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.750 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €912.000, 66% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Rieteilanden-West?

Vanuit Zwanebloemlaan 210 in Rieteilanden-West bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 6.3 km, snelwegoprit op 2.1 km.