Geschakelde woning Zwanebloemlaan 96 Amsterdam

Zwanebloemlaan 96, 1087 EP Amsterdam

116 m² Bouwjaar 2004 4 kamers 3 slaapkamers Label UNKNOWN

Zwanebloemlaan 96 is een geschakelde woning in Amsterdam, gebouwd in 2004. De woning heeft een woonoppervlakte van 116 m² en 4 kamers. Het energielabel is UNKNOWN. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €912.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2004
Woonoppervlakte
116 m²
Inhoud
116 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Zwanebloemlaan 96

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Zwanebloemlaan 96

Energielabel

Energieklasse
UNKNOWN

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

6.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.3 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

7.4 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

5.4 km
Cultuur

Bibliotheek

0.6 km
Cultuur

Bioscoop

7.6 km

Buurtinformatie in Amsterdam

2750 Inwoners
990 Huishoudens
2.8 Gem. huishoudensgrootte
965 Woningvoorraad
€912.000 Gem. woningwaarde Rieteilanden-West
66% Koopwoningen
10.096 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Zwanebloemlaan 96

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Zwanebloemlaan 96

Wat is de geschatte woningwaarde van Zwanebloemlaan 96?

De prijsindicatie voor Zwanebloemlaan 96 ligt rond €315.000 tot €365.000. De gemiddelde woningwaarde in Rieteilanden-West is €912.000. Dat komt neer op circa €7.862 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Zwanebloemlaan 96 zich tot de wijk Rieteilanden-West?

Zwanebloemlaan 96 is een geschakelde woning van 116 m² in de wijk Rieteilanden-West. De buurt telt 965 woningen. Daarvan is 66% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 10.096 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Zwanebloemlaan 96?

Zwanebloemlaan 96 is een geschakelde woning in Rieteilanden-West, gebouwd in 2004 (22 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Zwanebloemlaan 96 vergeleken met de buurt?

Zwanebloemlaan 96 heeft 116 m² woonoppervlakte en 116 m³ inhoud. Met 4 kamers is dat gemiddeld 29 m² per kamer. In Rieteilanden-West ligt de gemiddelde woningwaarde op €912.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Zwanebloemlaan 96 en wat betekent dat?

Zwanebloemlaan 96 heeft energielabel UNKNOWN. Het energielabel geeft een indicatie van de energieprestatie. Een beter label betekent doorgaans lagere energiekosten.

Hoe is de indeling van Zwanebloemlaan 96?

Zwanebloemlaan 96 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Rieteilanden-West?

De wijk Rieteilanden-West in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.750 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €912.000, 66% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Rieteilanden-West?

Vanuit Zwanebloemlaan 96 in Rieteilanden-West bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 6.3 km, snelwegoprit op 2.1 km.