Hoekwoning Paul Schuitemahof 15 Amsterdam

Paul Schuitemahof 15, 1087 EG Amsterdam

190 m² Bouwjaar 2007 6 kamers 4 slaapkamers Label A

Paul Schuitemahof 15 is een hoekwoning in Amsterdam, gebouwd in 2007. De woning heeft een woonoppervlakte van 190 m², een perceel van 68 m² en 6 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €573.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2007
Woonoppervlakte
190 m²
Perceeloppervlakte
68 m²
Inhoud
759 m³
Kamers
6
Slaapkamers
4
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€1.105.000 tot €1.355.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2026

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Paul Schuitemahof 15

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Paul Schuitemahof 15

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
102.96 kWh/m²
Primaire fossiele energie
65.21 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
49.3%
CO₂-emissie
12.61 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

6.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.1 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

7.5 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

5.4 km
Cultuur

Bibliotheek

0.4 km
Cultuur

Bioscoop

7.7 km

Buurtinformatie in Amsterdam

5900 Inwoners
2440 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
2324 Woningvoorraad
€573.000 Gem. woningwaarde Ed Pelsterparkbuurt
45% Koopwoningen
18.961 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Paul Schuitemahof 15

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Paul Schuitemahof 15

Wat is de geschatte woningwaarde van Paul Schuitemahof 15?

De prijsindicatie voor Paul Schuitemahof 15 ligt rond €1.105.000 tot €1.355.000. De gemiddelde woningwaarde in Ed Pelsterparkbuurt is €573.000. Dat komt neer op circa €3.016 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Paul Schuitemahof 15 zich tot de wijk Ed Pelsterparkbuurt?

Paul Schuitemahof 15 is een hoekwoning van 190 m² in de wijk Ed Pelsterparkbuurt. De buurt telt 2.324 woningen. Daarvan is 45% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 18.961 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Paul Schuitemahof 15?

Paul Schuitemahof 15 is een hoekwoning in Ed Pelsterparkbuurt, gebouwd in 2007 (19 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Paul Schuitemahof 15 vergeleken met de buurt?

Paul Schuitemahof 15 heeft 190 m² woonoppervlakte en 759 m³ inhoud. Het perceel is 68 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 32 m² per kamer. In Ed Pelsterparkbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €573.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Paul Schuitemahof 15 en wat betekent dat?

Paul Schuitemahof 15 heeft energielabel A. Geldig tot 2035-05-13. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 12.61 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Paul Schuitemahof 15?

Paul Schuitemahof 15 heeft 6 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Ed Pelsterparkbuurt?

De wijk Ed Pelsterparkbuurt in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 5.900 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €573.000, 45% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Ed Pelsterparkbuurt?