Bovenwoning (dubbel bovenhuis) Jean Desmetstraat 46 Amsterdam

Jean Desmetstraat 46, 1087 DR Amsterdam

104 m² Bouwjaar 2008 4 kamers 3 slaapkamers Label A

Jean Desmetstraat 46 is een bovenwoning (dubbel bovenhuis) in Amsterdam, gebouwd in 2008. De woning heeft een woonoppervlakte van 104 m² en 4 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €486.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2008
Woonoppervlakte
104 m²
Inhoud
365 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€550.000 tot €650.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2027
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
Aan rustige weg, in woonwijk en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Jean Desmetstraat 46

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Jean Desmetstraat 46

Basisschool

0.2 km
Dagelijks

Supermarkt

0.3 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

5.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

6.9 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

4.8 km
Cultuur

Bibliotheek

0.6 km
Cultuur

Bioscoop

7.1 km

Buurtinformatie in Amsterdam

2840 Inwoners
1430 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
1384 Woningvoorraad
€486.000 Gem. woningwaarde Joris Ivenspleinbuurt
29% Koopwoningen
17.319 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Jean Desmetstraat 46

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Jean Desmetstraat 46

Wat is de geschatte woningwaarde van Jean Desmetstraat 46?

De prijsindicatie voor Jean Desmetstraat 46 ligt rond €550.000 tot €650.000. De gemiddelde woningwaarde in Joris Ivenspleinbuurt is €486.000. Dat komt neer op circa €4.673 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Jean Desmetstraat 46 zich tot de wijk Joris Ivenspleinbuurt?

Jean Desmetstraat 46 is een bovenwoning (dubbel bovenhuis) van 104 m² in de wijk Joris Ivenspleinbuurt. De buurt telt 1.384 woningen. Daarvan is 29% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 17.319 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Jean Desmetstraat 46?

Jean Desmetstraat 46 is een bovenwoning (dubbel bovenhuis) in Joris Ivenspleinbuurt, gebouwd in 2008 (18 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Jean Desmetstraat 46 vergeleken met de buurt?

Jean Desmetstraat 46 heeft 104 m² woonoppervlakte en 365 m³ inhoud. Met 4 kamers is dat gemiddeld 26 m² per kamer. In Joris Ivenspleinbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €486.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Jean Desmetstraat 46 en wat betekent dat?

Jean Desmetstraat 46 heeft energielabel A. Geldig tot 2030-07-01. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Jean Desmetstraat 46?

Jean Desmetstraat 46 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Joris Ivenspleinbuurt?

De wijk Joris Ivenspleinbuurt in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.840 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €486.000, 29% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Joris Ivenspleinbuurt?