Streetview William Barlowlaan 133 Amsterdam

William Barlowlaan 133, 1086 ZR Amsterdam

244 m² Bouwjaar 2008 9 kamers 5 slaapkamers Label A

William Barlowlaan 133 is een woonhuis in Amsterdam, gebouwd in 2008. De woning heeft een woonoppervlakte van 244 m², een perceel van 126 m² en 9 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €670.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2008
Woonoppervlakte
244 m²
Perceeloppervlakte
126 m²
Inhoud
897 m³
Kamers
9
Slaapkamers
5

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor William Barlowlaan 133

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel William Barlowlaan 133

Energielabel

Energieklasse
A
Geldig tot

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

1.1 km
Gezondheid

Huisarts

0.3 km
Vervoer

Treinstation

5.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.5 km
Gezondheid

Apotheek

1.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

6.2 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

4.2 km
Cultuur

Bibliotheek

1.7 km
Cultuur

Bioscoop

6.4 km

Buurtinformatie in Amsterdam

2625 Inwoners
955 Huishoudens
2.7 Gem. huishoudensgrootte
957 Woningvoorraad
€670.000 Gem. woningwaarde Steigereiland-Zuid
56% Koopwoningen
11.482 Inwoners per km²

Locatie van William Barlowlaan 133

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over William Barlowlaan 133

Wat is de geschatte woningwaarde van William Barlowlaan 133?

De gemiddelde woningwaarde in Steigereiland-Zuid is €670.000. Dat komt neer op circa €2.746 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt William Barlowlaan 133 zich tot de wijk Steigereiland-Zuid?

William Barlowlaan 133 is een woonhuis van 244 m² in de wijk Steigereiland-Zuid. De buurt telt 957 woningen. Daarvan is 56% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 11.482 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op William Barlowlaan 133?

William Barlowlaan 133 is een woonhuis in Steigereiland-Zuid, gebouwd in 2008 (18 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is William Barlowlaan 133 vergeleken met de buurt?

William Barlowlaan 133 heeft 244 m² woonoppervlakte en 897 m³ inhoud. Het perceel is 126 m². Met 9 kamers is dat gemiddeld 27 m² per kamer. In Steigereiland-Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €670.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van William Barlowlaan 133 en wat betekent dat?

William Barlowlaan 133 heeft energielabel A. Geldig tot 2029-09-30. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van William Barlowlaan 133?

William Barlowlaan 133 heeft 9 kamers waarvan 5 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Steigereiland-Zuid?

De wijk Steigereiland-Zuid in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.625 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €670.000, 56% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Steigereiland-Zuid?

Vanuit William Barlowlaan 133 in Steigereiland-Zuid bereik je: supermarkt op 1.1 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.3 km, treinstation op 5.1 km, snelwegoprit op 0.9 km.