appartement IJburglaan 141 Amsterdam

IJburglaan 141, 1086 ZJ Amsterdam

248 m² Bouwjaar 2007 5 kamers 4 slaapkamers Label A

IJburglaan 141 is een appartement in Amsterdam, gebouwd in 2007. De woning heeft een woonoppervlakte van 248 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €474.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2007
Woonoppervlakte
248 m²
Inhoud
790 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€1.250.000 tot €1.500.000
Ligging
on_navigable_waterway, Aan water, open_position, Vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor IJburglaan 141

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel IJburglaan 141

Energielabel

Energieklasse
A
Energie-index
1.15
CO₂-emissie
9241.5 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

1.1 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

5.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.4 km
Gezondheid

Apotheek

1.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

6.3 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

4.2 km
Cultuur

Bibliotheek

1.6 km
Cultuur

Bioscoop

6.4 km

Buurtinformatie in Amsterdam

2200 Inwoners
1115 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
1117 Woningvoorraad
€474.000 Gem. woningwaarde Steigereiland-Noord
30% Koopwoningen
14.733 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van IJburglaan 141

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over IJburglaan 141

Wat is de geschatte woningwaarde van IJburglaan 141?

De prijsindicatie voor IJburglaan 141 ligt rond €1.250.000 tot €1.500.000. De gemiddelde woningwaarde in Steigereiland-Noord is €474.000. Dat komt neer op circa €1.911 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt IJburglaan 141 zich tot de wijk Steigereiland-Noord?

IJburglaan 141 is een appartement van 248 m² in de wijk Steigereiland-Noord. De buurt telt 1.117 woningen. Daarvan is 30% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 14.733 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op IJburglaan 141?

IJburglaan 141 is een appartement in Steigereiland-Noord, gebouwd in 2007 (19 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is IJburglaan 141 vergeleken met de buurt?

IJburglaan 141 heeft 248 m² woonoppervlakte en 790 m³ inhoud. Met 5 kamers is dat gemiddeld 50 m² per kamer. In Steigereiland-Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €474.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van IJburglaan 141 en wat betekent dat?

IJburglaan 141 heeft energielabel A. Geldig tot 2027-03-16. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 9241.5 kg/jaar.

Hoe is de indeling van IJburglaan 141?

IJburglaan 141 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Steigereiland-Noord?

De wijk Steigereiland-Noord in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.200 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €474.000, 30% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Steigereiland-Noord?

Vanuit IJburglaan 141 in Steigereiland-Noord bereik je: supermarkt op 1.1 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 5.1 km, snelwegoprit op 1 km.