Streetview IJburglaan 366 Amsterdam

IJburglaan 366, 1086 XT Amsterdam

99 m² Bouwjaar 2007 Label A+

IJburglaan 366 is een appartement in Amsterdam, gebouwd in 2007. De woning heeft een woonoppervlakte van 99 m². Het energielabel is A+. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €670.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2007
Woonoppervlakte
99 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor IJburglaan 366

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel IJburglaan 366

Energielabel

Energieklasse
A+
Energiebehoefte
69.97 kWh/m²
Primaire fossiele energie
84.77 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
16.07 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

1.1 km
Gezondheid

Huisarts

0.3 km
Vervoer

Treinstation

5.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.5 km
Gezondheid

Apotheek

1.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

6.2 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

4.2 km
Cultuur

Bibliotheek

1.7 km
Cultuur

Bioscoop

6.4 km

Buurtinformatie in Amsterdam

2625 Inwoners
955 Huishoudens
2.7 Gem. huishoudensgrootte
957 Woningvoorraad
€670.000 Gem. woningwaarde Steigereiland-Zuid
56% Koopwoningen
11.482 Inwoners per km²

Locatie van IJburglaan 366

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over IJburglaan 366

Wat is de geschatte woningwaarde van IJburglaan 366?

De gemiddelde woningwaarde in Steigereiland-Zuid is €670.000. Dat komt neer op circa €6.768 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt IJburglaan 366 zich tot de wijk Steigereiland-Zuid?

IJburglaan 366 is een appartement van 99 m² in de wijk Steigereiland-Zuid. De buurt telt 957 woningen. Daarvan is 56% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 11.482 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op IJburglaan 366?

IJburglaan 366 is een appartement in Steigereiland-Zuid, gebouwd in 2007 (19 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is IJburglaan 366 vergeleken met de buurt?

IJburglaan 366 heeft 99 m² woonoppervlakte. In Steigereiland-Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €670.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van IJburglaan 366 en wat betekent dat?

IJburglaan 366 heeft energielabel A+. Geldig tot 2035-05-30. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 16.07 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Steigereiland-Zuid?

De wijk Steigereiland-Zuid in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.625 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €670.000, 56% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Steigereiland-Zuid?

Vanuit IJburglaan 366 in Steigereiland-Zuid bereik je: supermarkt op 1.1 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.3 km, treinstation op 5.1 km, snelwegoprit op 0.9 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Steigereiland-Zuid?

Zorg en onderwijs in de buurt van IJburglaan 366: ziekenhuis op 6.2 km, apotheek op 1.2 km, kinderdagverblijf op 0.2 km, middelbare school op 2.5 km.