Streetview Pedro de Medinalaan 104 Amsterdam

Pedro de Medinalaan 104, 1086 XP Amsterdam

50 m² Bouwjaar 2020 1 kamers 4 slaapkamers Label A

Pedro de Medinalaan 104 is een appartement in Amsterdam, gebouwd in 2020. De woning heeft een woonoppervlakte van 50 m², een perceel van 149 m² en 1 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €670.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2020
Woonoppervlakte
50 m²
Perceeloppervlakte
149 m²
Inhoud
150 m³
Kamers
1
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Pedro de Medinalaan 104

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Pedro de Medinalaan 104

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
107.21 kWh/m²
Primaire fossiele energie
86.87 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
40.1%
CO₂-emissie
16.39 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

1.1 km
Gezondheid

Huisarts

0.3 km
Vervoer

Treinstation

5.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.5 km
Gezondheid

Apotheek

1.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

6.2 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

4.2 km
Cultuur

Bibliotheek

1.7 km
Cultuur

Bioscoop

6.4 km

Buurtinformatie in Amsterdam

2625 Inwoners
955 Huishoudens
2.7 Gem. huishoudensgrootte
957 Woningvoorraad
€670.000 Gem. woningwaarde Steigereiland-Zuid
56% Koopwoningen
11.482 Inwoners per km²

Locatie van Pedro de Medinalaan 104

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Pedro de Medinalaan 104

Wat is de geschatte woningwaarde van Pedro de Medinalaan 104?

De prijsindicatie voor Pedro de Medinalaan 104 ligt rond €625.000 tot €725.000. De gemiddelde woningwaarde in Steigereiland-Zuid is €670.000. Dat komt neer op circa €13.400 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Pedro de Medinalaan 104 zich tot de wijk Steigereiland-Zuid?

Pedro de Medinalaan 104 is een appartement van 50 m² in de wijk Steigereiland-Zuid. De buurt telt 957 woningen. Daarvan is 56% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 11.482 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Pedro de Medinalaan 104?

Pedro de Medinalaan 104 is een appartement in Steigereiland-Zuid, gebouwd in 2020 (6 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Pedro de Medinalaan 104 vergeleken met de buurt?

Pedro de Medinalaan 104 heeft 50 m² woonoppervlakte en 150 m³ inhoud. Het perceel is 149 m². Met 1 kamers is dat gemiddeld 50 m² per kamer. In Steigereiland-Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €670.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Pedro de Medinalaan 104 en wat betekent dat?

Pedro de Medinalaan 104 heeft energielabel A. Geldig tot 2034-12-03. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 16.39 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Pedro de Medinalaan 104?

Pedro de Medinalaan 104 heeft 1 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Steigereiland-Zuid?

De wijk Steigereiland-Zuid in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.625 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €670.000, 56% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Steigereiland-Zuid?