Vrijstaande woning (waterwoning) Schokkerjachtdijk 9 Amsterdam

Schokkerjachtdijk 9, 1086 VK Amsterdam

170 m² Bouwjaar 2018 5 kamers 3 slaapkamers Label A

Schokkerjachtdijk 9 is een vrijstaande woning (waterwoning) in Amsterdam, gebouwd in 2018. De woning heeft een woonoppervlakte van 170 m², een perceel van 216 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €474.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2018
Woonoppervlakte
170 m²
Perceeloppervlakte
216 m²
Inhoud
630 m³
Kamers
5
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€1.510.000 tot €1.760.000
Laatst bekende transactie
Periode 2016 tot 2020
Daktype
Plat dak
Ligging
Aan park, aan rustige weg, aan vaarwater, aan water, in woonwijk en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Schokkerjachtdijk 9

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Schokkerjachtdijk 9

Energielabel

Energieklasse
A
Energie-index
1.2
CO₂-emissie
10160.3 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Stadsverwarming en gehele vloerverwarming
Isolatie
Dubbel glas en volledig geïsoleerd

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (75.0 m²)

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

1.1 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

5.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.4 km
Gezondheid

Apotheek

1.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

6.3 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

4.2 km
Cultuur

Bibliotheek

1.6 km
Cultuur

Bioscoop

6.4 km

Buurtinformatie in Amsterdam

2200 Inwoners
1115 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
1117 Woningvoorraad
€474.000 Gem. woningwaarde Steigereiland-Noord
30% Koopwoningen
14.733 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Schokkerjachtdijk 9

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Schokkerjachtdijk 9

Wat is de geschatte woningwaarde van Schokkerjachtdijk 9?

De prijsindicatie voor Schokkerjachtdijk 9 ligt rond €1.510.000 tot €1.760.000. De gemiddelde woningwaarde in Steigereiland-Noord is €474.000. Dat komt neer op circa €2.788 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Schokkerjachtdijk 9 zich tot de wijk Steigereiland-Noord?

Schokkerjachtdijk 9 is een vrijstaande woning (waterwoning) van 170 m² in de wijk Steigereiland-Noord. De buurt telt 1.117 woningen. Daarvan is 30% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 14.733 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Schokkerjachtdijk 9?

Schokkerjachtdijk 9 is een vrijstaande woning (waterwoning) in Steigereiland-Noord, gebouwd in 2018 (8 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Schokkerjachtdijk 9 vergeleken met de buurt?

Schokkerjachtdijk 9 heeft 170 m² woonoppervlakte en 630 m³ inhoud. Het perceel is 216 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 34 m² per kamer. In Steigereiland-Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €474.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Schokkerjachtdijk 9 en wat betekent dat?

Schokkerjachtdijk 9 heeft energielabel A. Geldig tot 2029-07-11. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 10160.26 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Schokkerjachtdijk 9?

Schokkerjachtdijk 9 heeft 5 kamers waarvan 3 slaapkamers. De tuin is 75 m². Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Steigereiland-Noord?

De wijk Steigereiland-Noord in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.200 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €474.000, 30% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Steigereiland-Noord?